Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nova zakl. deska problem.


Hool23

Recommended Posts

Faktorů tam může být více zkontroluj vše zda je zapojené jak má ram paměti atd taky může být problém v nastavení BIOSU

Edit: nápis chybu kterou ti napíše na modré obrazovce:confused:

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

Upraveno uživatelem figycom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli je to možné,ale pokud máš oem verzi woken,tak ta je nainstalovaná pouze na jednu sestavu a tu si pamatuje,tkže po výměněně desky,nemusí OS nabehnout ..slyšel jsem to nevím,co je na tom pravdy.

tady jsem něco našel: http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=7&t=64463 ..takže jak jsem říkal,mám víceméně pravdu nejspíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec nic mi nepomaha, uz jsem se rozhodl preinstalovat windowsy, ale v biosu davam at to zacne z CD/DVD a ono me stejnak po biosu hodi do menu kde je napsano spustit windows obvyklym zpusobem...tak ja proste nwm...chtel jsem tam dat jiny HDD a to mi zase pak pise neco ve stylu ze pri nacteni disku se stala chyba,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu