Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prince of Persia: Rival Swords!!!


atry

Recommended Posts

Princ z Persie se vrací na PSP

zdroj: Eurogamer

Vydavatelský dům Ubisoft oznámil, že jedna z jejich nejúspěšnějších značek posledních let se opět podívá i do UMD mechanik PSP. Druhé zjevení perského prince na PSP (recenze prvního princova zjevení zde) bude vycházet ze třetího dílu pro velké konzole s podtitulem Two Thrones, nicméně PSP verze bude obsahovat exkluzivní levely a multiplayerové možnosti. Na titulu Prince of Persia: Rival Swords pracují vývojáři z Pipeworks Software a na trhu by se tato hra měla v našich končinách objevit ještě před letošními Vánocemi. Hratelnost by měla být velmi podobná původnímu Two Thrones, a tak největší pozornost budí již zmíněné multiplayerové možnosti. Podle vyjádření Ubisoftu by měl multiplayer fungovat tak, že jeden hráč bude hrát za Prince a druhý za jeho alter-ego Dark Prince, přičemž se budou v jednotlivých levelech nahánět a závodit tak, aby se dostali dříve ke spínačům, jejichž prostřednictvím zaškodíte soupeři.

..tohle bude bomba...

..to bude zase hra, kterou si poridim jako origo :)

..snad vyresej ty obcas nevhodny loadingy, ktery byly v Revelation...ale myslim ze po kritice si na to daj bacha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

..zlepsit grafiku :D...me prijde POP jako jedna z nej vypadajicich her na psp a to vysla uz pred rokem...

...kamera mi prisla taky veresena dobra...

...navic sem nehral celou novou serii POPa ani na PC ani na jiny konzoli, zakze si to vychutnavam vsecho poprve :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..zlepsit grafiku :D...me prijde POP jako jedna z nej vypadajicich her na psp a to vysla uz pred rokem...

...kamera mi prisla taky veresena dobra...

...navic sem nehral celou novou serii POPa ani na PC ani na jiny konzoli, zakze si to vychutnavam vsecho poprve :)

Tak to bude asi tim na kompu vypada prince jako lahoda! A mozna je to tim ze se mi uz zda ze ten prince je furt stejnej (hral sem vsechyn dily na PC) :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..zlepsit grafiku :D...me prijde POP jako jedna z nej vypadajicich her na psp

...až na ten brum (?!) - jakýsi šum v grafice, který nás provází celou hrou. Jde to vidět hlavně v tmavších scénách. Nejdřív jsem se lekl a myslel si, že jde o závadu, potom jsem si ale přečetl recenzi na bonuswebu a zjistil, že to tak prostě je... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..zlepsit grafiku :D...me prijde POP jako jedna z nej vypadajicich her na psp

...až na ten brum (?!) - jakýsi šum v grafice, který nás provází celou hrou. Jde to vidět hlavně v tmavších scénách. Nejdřív jsem se lekl a myslel si, že jde o závadu, potom jsem si ale přečetl recenzi na bonuswebu a zjistil, že to tak prostě je... :roll:

JJ, presne to jsem myslel :) je to takovy mno, sumivy az prasny, no nic, dalsi dil bude snad lepsi :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..zlepsit grafiku :D...me prijde POP jako jedna z nej vypadajicich her na psp

...až na ten brum (?!) - jakýsi šum v grafice, který nás provází celou hrou. Jde to vidět hlavně v tmavších scénách. Nejdřív jsem se lekl a myslel si, že jde o závadu, potom jsem si ale přečetl recenzi na bonuswebu a zjistil, že to tak prostě je... :roll:

..tak to ja sem to bral jako takovou tajemnou mhovinu, ktera tam proste patri :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo všinul jsem si, že je to předělávka..je to totiž napsaný velkým, tučným písmem v každé recenzi:) mě osobně revelations taky bavili a pořád je to pro mě jedna z nejlepších her na psp. Škoda jen těch bugu kterých bylo v závěru hry tolik, že se to už pomalu ani nedalo hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Relevations je dost dobrej, asi někdy v únoru když jsme jeli na lyžák tam měl kámoš PSP a origo PoP: Relevations, každou noc po večerce (asi tak kolem půl desátý) jsme to pařili do dvou do rána a za celej ten tejden jsme to skoro dohráli.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh mam dotaz pro ty co uz sou daleko: ja sem se kousnul v ty "misi" u toho zlutyho paprsku, nemyslim uplne poprvy co byl viden, ale az potom - jak se musim dostat mestem dolu (po ruznych tech lavkach apod) a tam zabit nejaky chlapy u toho paprsku (nvm jestli ste to pochopili, ale to neva :lol:) problem je v tom ze kdyz nejakyho killnu tak z toho paprsku zase vzejde a furt dokola...nikam ani nemuzu zdrhnout a nvm co delat jinyho...napoveda mi tam myslim neco psala, ale zkousel sem to a nic :( helpnete kdo muzete pls ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja uz sem se nekolikrat premenil na black prince (myslim 2x), a tahle mise je myslim hned po tom co jezdis na tom konskym spreseznim, nebo kousek potom (je tam ten pramen kde si muzes ulozit hru) :bash: Si v tom meste nekde nahore na budove a vidis ten paprsek jak sviti zezdola a musis se tam dostat...a kdyz se tam dostanu tak prave nvm co dal, vzdycky zabiju ty korby ale oni z toho paprsku povztanou a pak me killnou :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu