Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prince of Persia: Rival Swords!!!


atry

Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

topic se mi kuli tomu nechtělo zakládat ale nakonec sem si řek že jo. zasek sem se v rival swords v palace workshop. mam sochou svýho fotra rozrazit vrata. na jednom úseku se ale socha zasekne a ať s tou sochou pootáčim jak chci nikdy se tam nevejde a zasekne se o hů hlavu nebo nějakou jinou část těla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jde to..musis ji jen ve spravnej cas spravne natocit...zasekava se bud holi nahore o tramy a nebo tou plosinou o zdi(?nebo co)

..tak ji proste natoc tak at projde..pak posun a pa se musi znova natocit

...myslim, ze se musi i jendou couvnout(to si nejsem jist)..

..jinak je tady uz topis POP:RS..sam sem ho zakladal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam som mal aj ja problem, v podstate takto:

R – HT – R – R – C – L – C – R – C – R – CC – R (HT a half turn ( 2 C or 2 CC in a row))

ja som sa uz nedostal cez tych dvoch o kusok dalej a po niekolkych desiatkach neuspesnych pokusoch som to vzdal... : (

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj , prosím o radu , hraju tuhle hru Prince of persia : rival swords ( mimochodem dost mě chytla , všem doporučuji ) ale zasekl jsem se v jednom kole , určitě ti ,kdo to hráli si na to vzpomenete , je to tam jak vejdu do tý arény a tam je ta obrovská potvora s mečem ( asi člověk ) nevim jak ho mám zabít..........na obvodu areny jsou 2 skokánky , na ně se vyšplhám a když dám trojuhelník Prince mu skočí na záda a chce ho bodnout šavlí , ale vždy neuspěšně.....jak ho mám zabít??? díky za odpověď:wohow: :wohow: :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..musis pockat az "obraz zcernobily" - jako pri "fast attaku"(nebo jak se to menuje) a pak tusim ze trojuhlenicek..takhle ho pichnes 3x a on te odhodi...pak na nej skocics znova a vypichnes druhy oko a pak uz mu jen behas pod nohama a sekas mu di nich

...btw uz tu je topic o tehle hre, kde je tahle i jine zasekove situace probirane (pouzij tlacitko hledat)

EDIT: zpomalovani i vraceni casu je i v tomto princovi..ale ses dost na zacatku, takze to jeste asi nemas (mozna jen to vraceni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..hmm...jak dlouho si asi hledal... :)

..nasel sem dohromady cca 5 topicu o tyhle hre...

..jasny je snazsi zalozit novej thread, kdyz ma clovek problem nez dohledavat naky starsi(kde uz to je sice vyreseny)

http://console-forum.net/showthread.php?t=1511&highlight=prince ...tenhle sem zalozil uz v zari..nez hra vysla..stejne bylo nasledne zalozeno dalsich nekolik..

http://console-forum.net/showthread.php?t=5967&highlight=prince

http://console-forum.net/showthread.php?t=6852&highlight=rival+swords

..mozna bych je sloucil...nebo uzavrel a presmeroval vsechno do jednoho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..hmm...jak dlouho si asi hledal... :)

..nasel sem dohromady cca 5 topicu o tyhle hre...

..jasny je snazsi zalozit novej thread, kdyz ma clovek problem nez dohledavat naky starsi(kde uz to je sice vyreseny)

http://console-forum.net/showthread.php?t=1511&highlight=prince ...tenhle sem zalozil uz v zari..nez hra vysla..stejne bylo nasledne zalozeno dalsich nekolik..

http://console-forum.net/showthread.php?t=5967&highlight=prince

http://console-forum.net/showthread.php?t=6852&highlight=rival+swords

..mozna bych je sloucil...nebo uzavrel a presmeroval vsechno do jednoho..

Zlepil som 4 thready dokopy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robily ste někdo držku těm dvěma týpkum jak skončí ten jeden "chariot race" tak sou tam bossové (s hudbou která zní asi takhle... tumtumtum.. tududum) a fakt je nemůžu zbít chápu, že musim udělat 3x standard atak na týpka s mečem, týpek se sekerou se zabodne do země a pak ho bodam a pak speedkill, ale voni se ty jejich útoky nedaj blokovat a dycky mě sundaj... ňáký triky?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus jak mám zabít tu příšeru v kole ( zamecké zahrady , nebo tak nějak se to jmenuje ) asi 30. kolo..............je to ta druhá vetší příšera , není to ta v tý aréně !!!! vždycky ji sekám do nohou a ona si klekne a já ji vylezu na záda ,ale hned mě odhodí............ díkas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady mas uryvek z navodu na abc games

Potom skočte do priestoru pod vami.

Tu sa na vás vyrúti mini boss, nejaký golem. Je vcelku jednoduchý. Stačí sa vyhýbať jeho útokom, takže sa mu motajte za chrbtom a sekajte mu do nôh. Po pár ranách padne na kolená. Vyskočte na neho a v pravej chvíli (spomalenie ako pri Speed Kille) zabodnite do neho meč. Teraz ho môžete ovládať, takže si užijete ďalšie závody. Najprv s ním prerazte bránu a utekajte nedlhým kanálom. Tak, ako keď ste riadili koč, tak aj tu sa o stenu môžete ošuchnúť, no priamym nárazom sa vyhýbajte. Po priamom náraze golem spadne, zavalí vás a to je koniec. Tak sa zabavte a dobehnite zdarne na koniec. Keď zosadnete, už len vylezte po rebríku napravo k fontáne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Ahoj,

Začal jsem hrát Prince a zaseknul jsem se hned zezačátku...

Jsem v save PALACE BALCONY.

Dostal jsem se do místa, kde přijdu před místnost a je tam "OKO" abych si místnost prohlídnul. Když se podívám, tak vidím protivníka "o patro výš".

Vylezu tam a zabiju ho, ale už se nemůžu dostat dál. Na levý straně na stěne jsou takový otvory, kam se normálně dá zapíchnout dýka. Já se tam ale nedostanu. Když chci vyběhnout po zdi, tak odskočím dřív, než se dostanu na k tomu otvoru...

Co s tím? Jak to projít?

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady mas uryvek z navodu na abc games

Potom skočte do priestoru pod vami.

Tu sa na vás vyrúti mini boss, nejaký golem. Je vcelku jednoduchý. Stačí sa vyhýbať jeho útokom, takže sa mu motajte za chrbtom a sekajte mu do nôh. Po pár ranách padne na kolená. Vyskočte na neho a v pravej chvíli (spomalenie ako pri Speed Kille) zabodnite do neho meč. Teraz ho môžete ovládať, takže si užijete ďalšie závody. Najprv s ním prerazte bránu a utekajte nedlhým kanálom. Tak, ako keď ste riadili koč, tak aj tu sa o stenu môžete ošuchnúť, no priamym nárazom sa vyhýbajte. Po priamom náraze golem spadne, zavalí vás a to je koniec. Tak sa zabavte a dobehnite zdarne na koniec. Keď zosadnete, už len vylezte po rebríku napravo k fontáne.

Ahoj,

koukám na web ABC Games, ale na Rival Swords tam návod není...

Kde ho najdu?

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu