Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

u toho rytire na zacatku obouruc a po treti rane,co mu das se postav tak,aby jsi mu dal instatni uder zezadu a bude mit pul hp pryc. Pote se otoci a zacne boj. Udrzuj odstup,aby te nestrefoval do stitu. Vzdy jak udela utok,tak k nemu kotoul a dej mu uder a pak ihned kotoul zpatky. Nema cenu pokouset delat dmg vicekrat,protoze jak je moc blizko dela 2-hit dmg vzdy smrtelna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky ste dostali na prdel po otevreni jednich dveri soldier klicem? Projdete podzemni chodbou a vyroji se situace a rikam si: Ha! Nebudu se tady s vama u propasti otravovat a tak si radsi vylezu na zebrik. Tam dve nemily překvapení, tak úprk dolu, tam dalsi překvapení, dalsi uprk a to uz sem mel za zadama celou armádu.. První opravdova smrt. Ale musel sem se tomu zasmat jak to bylo vychcane nastrazeny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja jsem to pekne zbabral....Endurance mam 7, Vit 8,Str 13 a Dex 12 .... Chodim ted po svete a biju nepratele abych mel duse na zlepseni End jenomze nikde uz pomalu nejsou nepratele a ti co jsou tak jsou moc silny...tak nevim jestli nezacit znova :'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem umrel ihned na zacatku jak se objevis v altanku, sel jsem dozadu a rekl si,ze tam bude nejaky vystupek s prekvapenim ci ne. Nic tam nebylo, jen propast. Pak jsem mel pustyne inventar,ktery se zrusi o a porad u vsech mlh to po men chtelo item:D Pak jsem si to uvedomil. No takove jsem mel zacatky.

Jinak popravde, co jde to zabiju, obcas to usetri cas,nez to ignorovat:D

onefootman: tak pokracuj dal hrou, u te hry nepotrebujes nejaky lvl up, to je jen tresnicka na dortu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jste uz na to taky prisli ale u ty babky v tom vozejku kdyz se date doprava,venku doleva a dolu po zebriku tak je tam typek s palcatem a da se zabijt jednou ranou ranou :-) a celkem si tam nahrabat duse... Ja v tom sice mam jeste gulas,ale uz jsem ho takhle zabil 3 krat...vratim se k ohni,sednu si a jdu zase na toho typka....btw nedelam neco blbe kdyz to takhle " vochcavam" ? :-)

Oprava,neni ve vozejku spatne jsem se podival :-) ma na zadech tu núši,musim si to trochu zesvetlit...

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ONEFOOTMAN:

Musis v prislusnym bonfiru spalit jednu vec..ted uz nevim, ktera to je ale moznosti jsou tusim 3, tak si to snad uz doprelozis. ALE ma to jeden hacek.. kdyz tohle udelas, tak se ozivi i bossove ale co je horsi, tak obtiznost stoupne na uroven nové hry +. Jak už jsem psal, neres nejaky levelovani a proste jdi dal, pokud mas problem s bossem (ja mel problem s tim Pursuerem), tak si vyvolej pomoc..hracu je na to ted az az. Dobry na levelovani je naopak abys pomohl ostatnim s bossem ty - Jedna pomoc s Pursuerem za 4000 duší. Pak se dostaneš do další lokace a nebo se vydej zpatky do Majuly a pri pohledu z toho velkyho sloupu se vydej severovychodne a je tam taky vstup do dalsi oblasti, ktera se potom rozdeli na 3!!

Byl tam uz nekdo? Na tu katedralu sem si rikal ze nemam, tak v majaku sem si rekl ze se jen podivam dolu a cesta se tahla tahla az sem se objevil u bonfiru a neceho docela zajimavyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja hraju offline,ale diky za radu...Jak jsi psal o ty dalsi lokaci tak se podivam.Zatim si ale neuvedomuju ze.by tam nelde byla dalsi lokace...akorat je tam zavrena mriz s nejakym rytirem,ale treba jsem spatne hledal...

EDIT : Akorat si rikam ze je skoda ze je skoda ze to nevyslo na ps4 v trochu hezcim havu ..

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu