Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Rikam severovychodne..kousek od te velke diry v zemi je sestup dolu po schodech. Proc hrajes offline? Zbrane se neprodavaji..naopak misto levelovani vylepsuj zbrane, coz ti pomuze vic. Zatim presne neznam system, ale na +3 jde vylepsit vsechno jednoduse pomoci Titanite Shardů..par jich najdes a jinak je za 800 prodava kovar. Pak uz jsou potreba Large Titanite Shardy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

katedrala je super na farming dusi. Takze pres bossem je takovy ostruvek,staci tam nalakat ty rytire a preskakovat a oni sami popadaji, cca za 10 min 10tis dusi. Neni zac:D

z toho rytire, co ma obou ruc, pada ultra greatsword, ta dmg je fakt brutalni pro warriora povinnost

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je rgh?

No ja uz se tam ted vracet nechci.. v tom podzemi to taky neni uplne spatny. Byl tam uz nekdo?

Jinak asi se vydam STR cestou..zatim mam Bastard Sword a davam ty velky rytire na 3-4 rany (jedno kombo).

Last Giant je jednoduchej..nepouzivej zamerovani, jeden nebo dva udery do noh a pryc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten padací most je kde? Ring by se docela hodil :)

Pursuer je jednoduchý, pokud hrajete s někým jiným. Jeden (či lépe dva) člověk si stoupne za ty balisty. Třetí člověk táhne bosse do rány. Stačí 3x střelit a je po něm :)

Btw kde se dá sehnat lepší equip? Z bossů nepadá? Mám pořád to, co jsem dostal na začátku...

Upraveno uživatelem Chloe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jasne,jenze me to nejde jako Vam :-) me delal problemy i ten rytir s tim dlouhym mecem,a ted jsem prisel jak na nej a musel jsem se smat ( ano sam sobe) :-) ze jsem s nim tolikrat umrel...a na Dragon ridera koukam se musi jit uplne stejne.... Furt se mu drzet za zady

Edit : No tak Dragon Rider je tuhej,nasel jsem prsten co mi reguluje ubytek HP v mrtvym stavu pri opakovani a prsten co mi pri porazeni soupere malinko prida zivotu :-) zacina me to mooooc bavit ;-)

http://www.eurogamer.cz/articles/navod-dark-souls-2

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte, k čemu je ta rakev u té vody na začátku? Vlezu do ní, loading a zas vylezu. Nevšiml jsem si, že by se něco stalo, teda krom toho, že ožijou enemies.

A to prázdné ptačí hnízdo slouží stejně jako v jedničce? Chápu, že to mohou být otázky, jejichž odpovědi by mohli jiným něco prozradit, tak stačí jen nějaký náznak nebo tak. Diky.

Upraveno uživatelem kukish
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D JoJo to me velice pobavilo, já to přisuzoval ze je ten kouzelník srac proto jeci jak holka, az jsem tam vlezl bez helmy a vylezl a culikem, říkám no doprdele co to jako ma byt :D

Upraveno uživatelem Rowan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu