Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

ano je dlouha, mam nahrano 30 hodin a myslim,ze takovych 20 je prede mnou, mozna vice. Kazdy den hraju cca 14 hodin a mam jeste dva dny volna:D

ty 3 keeperova je uspech hrat ve dvou. Jeden melee a druhy mage.

Toho prvniho je easy dat a pak melee skoci dolu a tankuje a z vrchu strili mag. Vcera vecer jsem mel tym asi 20x, uspesnost 60%. Nekdy to lidi nepochopi:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ono tam dokonce jde vyvolat bota...? Nějakej pilgrim, zatím jsem ho tam viděl skoro pokaždý. Má summon v cele vedle mlhy. Vždycky stojí nahoře a pálí kouzla, nějakej keeper ho ale vždycky oddělá :) Já mám nahráno 20 hodin.

jen ten pilgrim je tam furt,ale casto jsem s nim vyhral:) Pocitam,ze je to covenant pomocnik,protoze se jako jediny nachazi vzdy v cele. Popravde se moc nevyznam v tech napisech, nekdy jsou male nebo cervene. Hlavne u gargoyle si dat ten covenant bells,tak mate furt pvp. Momentalne mam krysi covenant,takze pvp je casty jev. Okolo 80 lv je to snad furt, vetsinou swordsmani,ale na magii jsou kratky. Od te doby co jsem v bastille ozivil kouzelnika u fireshrinku jsem safe:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ale prave to, ze aji slaby zbrane vylepsis a treba pak budou jedny z nejlepších. A pokud to teda byly nejaky sunky, tak ste za ne museli dostat malo..tak právě proto se divim a nedoporucuju to. Co treba teď pouzivas?

Ja pouzivam ten ohnivej mec ( nevim ted jak se jmenuje) z ty ouzky chodby se zkamenelejma lidma...akorat jsem si ho vylepsil a mam na nem dmg 190.... Akorat netusim jestli ho dal vylepsovat nebo radsi pockat na neco silnejsiho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzivat celou hru jednu zbran neni uplne nejlepsi zpusob hrani, zvlast teda pri prvnim pruchodu hrou. To je jak v dark souls 1, kdy kazdej pri prvnim pruchodu pouzival Drake Sword, i kdyz byl uplne k hovnu. Ale protoze to lidi videli na netu, tak o tom mluvili jako o nejlepsi variante pro prvni hrani hry... Stejne tak je to ted s tim ohnivym mecem, je toho plny youtube...

Ostatne jak pise Rash182 prodavat i uplne nejhorsi zbrane se fakt seredne nevyplaci, protoze pak si budes trhat vlasy, ze na nejakou uber zbran si potreboval jen jedno... vyupgradovanou tu zakladni sracku, ktery ses hned zbavil... viz Dark Souls 1, kdy si potreboval straight broken sword +10 na to aby si z nej mohl pomoci duse z bosse udelat velmi zajimavou zbran. Takhle to funguje i zde.

Takze osobne doporucuju min. prvni pruchod hrou vse sebrat a nechat v inventari, v NG+ vse co pujde /vzlhedem k jiz solidnimu mnozstvi dusi/ vyupgradovat na +5/+10 a pote se rozhodovat co vyugradovat dal a co zahodit. Tim clovek zjisti co nejvic moznych variant pouzivani zbrani a jejich sily.

a fuuuuuuu ze to nemuzu stale hrat, nemuzu ani koukat na youtuby, proste silena dogmata pro me :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzivat celou hru jednu zbran neni uplne nejlepsi zpusob hrani, zvlast teda pri prvnim pruchodu hrou. To je jak v dark souls 1, kdy kazdej pri prvnim pruchodu pouzival Drake Sword, i kdyz byl uplne k hovnu. Ale protoze to lidi videli na netu, tak o tom mluvili jako o nejlepsi variante pro prvni hrani hry... Stejne tak je to ted s tim ohnivym mecem, je toho plny youtube...

Ostatne jak pise Rash182 prodavat i uplne nejhorsi zbrane se fakt seredne nevyplaci, protoze pak si budes trhat vlasy, ze na nejakou uber zbran si potreboval jen jedno... vyupgradovanou tu zakladni sracku, ktery ses hned zbavil... viz Dark Souls 1, kdy si potreboval straight broken sword +10 na to aby si z nej mohl pomoci duse z bosse udelat velmi zajimavou zbran. Takhle to funguje i zde.

Takze osobne doporucuju min. prvni pruchod hrou vse sebrat a nechat v inventari, v NG+ vse co pujde /vzlhedem k jiz solidnimu mnozstvi dusi/ vyupgradovat na +5/+10 a pote se rozhodovat co vyugradovat dal a co zahodit. Tim clovek zjisti co nejvic moznych variant pouzivani zbrani a jejich sily.

a fuuuuuuu ze to nemuzu stale hrat, nemuzu ani koukat na youtuby, proste silena dogmata pro me :D

vypravis zkusenosti z jednicky a nemas zkusenosti z dvojky,takze promin,ale bla bla. ja pouzivam celou dobu jedinou zbran a to fire longsword,co se da ziskat u ohnivyho zabaka. Jsem mag,ale touhle zbrani jsem dal zatim 14 bossu. Mam str 16 a presto bossum davam 274 dmg mecem a 301 dmg nejsilnejsim mag. arrow (int 40 + ring). V zaloze mam schovanou stejnou zbran,ale s elektrikou.

Celou zbroj a stit pouzivam dragonic,ktere si vylepsuji,podle mne nejlepsi set ve hre. Pokud boss pouziva magii mixuju magic shield nebo resist na sebe.

Jedna nevyhoda pro magy, furt musim pouzivat basic zbran,protoze zadna jina dostupna neni ani z bossu, doufam,ze nekde neco bude skryte. Hlavne ze mam epic vybaveni na clerica.

/nebylo mysleno,jako hate,ale tu hru mam dobre nastudovanou/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je sice fakt, a proste se musim nejak zapojit :D ale pochybuju, ze to ve dvojce je a bude jinak nez jak je to v jednicce. To mi zas nerikej.

A uz ted vim, ze me na dvojce bude stvat presne to same jako v prvnim dile a to sice, ze se k relativne dobre vybave da dostat behem par hodin, cimz si clovek relativne usnadni bezny hrani. Resp. zde je to snad jeste horsi / lehci viz tenhle ohnivej mec, viz prsteny, viz brneni a cele to jeste podtrhuje prodejce vybaveni ve vesnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no cca po trech hodinach se dostanes k dobre zbroji,ale musis porazit dva bosse a diky te zbroji prijdes o roll. Takze ono to tak lehky neni. Takze ti nezbyva nic jineho nez jit hrat online a pomahat lidem zabijet bosse,aby jsi mel duse. Expis se rychle,ale monstra ti mizi,takze jsi zavisly na online pomahani a nebo covenantech. To ze ti vstoupi black phantom kdykoliv do hry,at mas ci nemas humanitu,je taky super. Ta hra je tezsi od pulky,takovy zpusobem,ze se ti chce proskocit oknem. Nastesti ten co-op dost pomaha, tahle hra neni delana na offline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Headshot: jenomze ty ses mag, takze ti na zbrani az tolik nezalezi..ja si uprimne neumim uz predstavit, ze bych ted s tim swordem chodil. Stejne jako on ani ty hru nemáš jeste nastudovanou..stejne jako ja. Takze az casem se ukaze, zda je lepsi jako v ds dat zbran na +15 a pouzivat buffy, nebo uz se třeba i vyplati jit na elementy (ke konci hry i pvp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Headshot: jenomze ty ses mag, takze ti na zbrani az tolik nezalezi..ja si uprimne neumim uz predstavit, ze bych ted s tim swordem chodil. Stejne jako on ani ty hru nemáš jeste nastudovanou..stejne jako ja. Takze az casem se ukaze, zda je lepsi jako v ds dat zbran na +15 a pouzivat buffy, nebo uz se třeba i vyplati jit na elementy (ke konci hry i pvp)

neumis napsat ani nick,takze s takovou s takovou osobu nema cenu ani komunikovat;)

v pvp uz jsem nasbiral asi 70 titanite chunk, opravdu mam hrozne spatny styl,mec a tak dale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu