Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

Bells covenant jsem delal offline, nemam nervy na pvp :-)

Toho Darklurkera jsem nakonec dal pomoci Twilight Herb a Flame Swathe, ani sem nemusel respecovat na maga, jen rukavici dat na +10 a byl na 5 ran dole.

Dotaz na ty co hraji NG+

Kdyz pujdu do NG+, ziskam pomahanim 25x Sunlight Medal? vyvolava se dost? Nebo se mam snazit pomahat s poslednim bossem v NG (coz je hrozna otrava, protoze host umre vetsinou na curse) SL 152.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, delal jsem to jen kvuli Hiden Weapon. V Belfry Sol se spawnuje cerveny fantom ktery se pocita, 30x jsem ho zabil a mam kouzlo.

Problem je ze sance spawn je asi 10%, ale jedno overeni jestli je tam spawnuty zabere asi 15sec, mel jsem u toho pustenou TV.

Vylezu po zebriku do Belfry Sol, bezim se podivat dozadu za levy roh, zabiju fantoma, bezim zpet, skocim dirou na bonfire a rest.

A jeste pokun nekdo chce extra Giant Soul a nedava draka, v Black Gluch kdyz se zvedne uroven bonfire tak pri zabiti tech dvou giantu to prida znovu dusi, funguje na aktualnim patchu, Vendrik konecne zabity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, delal jsem to jen kvuli Hiden Weapon. V Belfry Sol se spawnuje cerveny fantom ktery se pocita, 30x jsem ho zabil a mam kouzlo.

Problem je ze sance spawn je asi 10%, ale jedno overeni jestli je tam spawnuty zabere asi 15sec, mel jsem u toho pustenou TV.

Vylezu po zebriku do Belfry Sol, bezim se podivat dozadu za levy roh, zabiju fantoma, bezim zpet, skocim dirou na bonfire a rest.

A jeste pokun nekdo chce extra Giant Soul a nedava draka, v Black Gluch kdyz se zvedne uroven bonfire tak pri zabiti tech dvou giantu to prida znovu dusi, funguje na aktualnim patchu, Vendrik konecne zabity.

to s temi cernymi gianty vim,jen doufam,ze az pujdu do ng+,tak se neudela bonfire tendency z 2 na 3, ten the rotten je docela zahul. Jako boj kotoul a sek je ok,ale castokrat jsem se upekl v tom ohni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak pise rowan,nekde jsi ho vynechal a pokud jsi ho vyvolal u bosse a umrel,tak uz ho nenajdes.

jinak vcera pokoren slavny kral. Jsem nevedel,ze se daji vyuzit i duse 4x hlavnich primal bossu. Jinak souboj easy,kdyz jsem prisel,ze se staci drzet za jeho zady u leve ruky a furt ho svihat a pak byl mrtvy. Akorat je duse a zbroj je v Amara,kde clovek aby otevrel dvere musi byt ziv.

Dalsi dulezita vec a overena,kdyz odejdete s covenantu a pak se do nej vratite,mate furt stejny status. Mne chybelo 2 zabiti v bells na hidden weapon a omylem jsem nasral trpaslika,takze mi covenant zrusil a ja musel zaplatit 145 tis dusi za Sins (protoze jsem zabil draka a jednoho prodejce,proto tak drahe) a pak se mnou zase mluvil. Zabil jsem dva invandery a hura svitek v batohu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potkal sem ho v Mans warf

já taky jenom tam topí se tam v chlastu :D od tý doby jsem ho neviděl ale asi nejsem tak daleko jako vy (ještě se musim střídat s přítelkyní :D ) zabil jsem Freyu a jdu do neznáma. Byl jsem u ní jako phantom asi 6x a vždycky mě dostal ten její laser. Potom sem to zkusil u sebe a štestí nám přálo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galvan

After he is spoken to and subsequently leaves No-Man's Wharf, Gavlan can be found in a small cave in the first poisoned area of Harvest Valley just behind the first Dark Magic Giant you encounter. Doors of Pharros, up the stairs outside of the Gyrm Respite bonfire, in the middle of the spiral staircase. Stays here for the rest of the game

Tady máš ty dva, asi jsi je někde vynechal

http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Creighton+the+Wanderer#.Uzr8IOUprTo

Jinak Throne Watcher and Throne Defender, jsem myslel jak to nebude hc boj a padli na první pokus, během minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim rici o ng+ lol, jako vazne:D To si delate srandu:D Vsechny bossove padaji na 3 rany soul greyser, purseur je kral chudaku. Az konecne Sinner je trochu jina kava, kdyz tam ma dva pomocniky.

Respektive ng+ je stejne obtizna jako ng,ale je tam asi o 20% enemies navic. Takze po vcerejsi zkusenosti nema cenu pouzivt estetic bonfire,protoze vse se da lehce ziskat v ng+ a ng++ bez nejakych obtizi.

Kdo neveri,tak at si zkusi u nejakeho primal bosse zvysit si u bonfire obtiznost a pak at jde do ng+ a uvidi ten rozdil

Po dnesku muzu rici,ze dark souls 2 uz neni hc hra, je to nejlehci dil serie (zachranuje to akorat ten obrovsky drak,ktereho povazuji za nejvetsi vyzvu ve hre a pripadne dat krale bez souls:) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak rikas :D jen ty trophy jsou nějak zabugovane nebo to asi nechapu třeba .... Nepadla me slza z pavouka ale oheň se me ve sklepě zapálil...první boss v iron keep bleskama skoro nic neubiram a U druhého primal to byli tuším 4rany a hotovo i jsem se nechal trefit a neutika, co me sere nedostal jsem trophy za vendricka nevadi dam ho znovu....jak se do toho prokousavam čím dal víc tak me to přijde daleko jednodušší no nevadí i tak je to stále top hra ikdyz asi ne top ze série :)

Btw: Včera se me hra asi tak 5x sama vypnula když jsem kupoval kouzla a nikdy je to neulozilo no a pak najednou po nějaké nalezené slze skočila trophy all sorcery...no nevadí :D

Upraveno uživatelem Rowan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trophy za vendricka jsem dostal az u druhe postavy,kdyz jsem mel 5 souls of giant. Nez naskocila trvalo 3 minuty.

Celkove jak je tam ten bordel s temi bonfiry,tak to nejak nedomysleli. Protoze v new game se da preskocit cela hra a rovnou si jit pro king´s ring a jit zabit finalniho bosse, staci si odstranit patch a hrat pod 1.00

Ale je tam dost zmen v new game+,takze si to rad projdu,trophy pockaji. Pripadne neni problem se domluvit na vyhozeni svitku ze:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma nekdo tuto trofej Gathering of Exiles ? Mam vsechny charactery ve meste a trophy nikde. Jeste zkusim posledni moznost mit 42 faith,aby mne dala Licia of Lindelt oblek

Nekde jsem cetl ze pokud jsi Licii invadnul pred zabitim posledniho bosse, tak trophy nevyskoci.

Jinak jsem taky rozehral NG+ a je to joke, jen doufam ze Lucatiel a Benhart budou mit vic HP a def, protoze jsem missnuljejich trophy v NG a aby v NG+ nechcipli hned na zacatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde jsem cetl ze pokud jsi Licii invadnul pred zabitim posledniho bosse, tak trophy nevyskoci.

Jinak jsem taky rozehral NG+ a je to joke, jen doufam ze Lucatiel a Benhart budou mit vic HP a def, protoze jsem missnuljejich trophy v NG a aby v NG+ nechcipli hned na zacatku.

uz jsem si to zjistoval,zabil jsem ji drive,nez jsem si poslal carodejnici do mesta. V tom byla chyba. Ale jinak diky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem si to zjistoval,zabil jsem ji drive,nez jsem si poslal carodejnici do mesta. V tom byla chyba. Ale jinak diky za radu.

Prosim nevite jak obnovit humanitu.......nekde jsem cetl ze staci jit nekomu na pomoc napriklad s bossem a po dokonceni ukolu kdyz se vracim zpet do sveho sveta uz ji budu mit ale nejak se mi to nedari diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu