Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

Tak nezahrajes si to online tudíž to nemá cenu vůbec hrát, navíc je to hc hra pro opravdové hráče a ti si to opravdu koupi takže tech par warezu je zbytečně řešit....pokud to chceš hrát kup si to a podpor vydavatele nebo nekupuj a nehraj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Fogzila vůbec ho neřeš to je pan moralista myslí si že když má doma poličku z origo hrama a pajdulákama co k nim dostal tak že si před ním sednem na p.del je zakomplexovaný....

zkus nějaký patch jestli je

Upraveno uživatelem Samopall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fogzila vůbec ho neřeš to je pan moralista myslí si že když má doma poličku z origo hrama a pajdulákama co k nim dostal tak že si před ním sednem na p.del je zakomplexovaný....

zkus nějaký patch jestli je

Ty blbecku zakomplexovany mas jediné štěstí ze jsi pouze internetový hrdina.

Fog....problémy byly i s ds a prostě pokud si nekoupis orig tak si asi nezahrajes do te doby než borci udělají patch nebo mod...a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda...ještě tu dostaneš vynadáno, že si kupuješ originální hry...těm co je kradou by neměla unikat spojitost mezi tím, že kupující hráči jsou důsledek toho, že vznikají pokračování,prequely,sequely atd...trochu respektu když už za to neplatíš!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám sadu dalších dvou otázek, tentokrat tykajici se toho šutru na vraceni "lidskosti" a to:

1) jak mohu nabidnout svou pomoc s bossy? Jak udělat ten svuj podpis? jsem level 21

2) četl jsem že jdou i dobře farmit, pokud jo mate tipy kde? Jaksi mi došli :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Potřebuješ White Sign Soapstone. Dostaneš ho od jednoho chlápka ve Forest of the Giants, kousek od bonfire Cardinal Tower. Sedí na lavičce mezi příšerami, vedle té místnosti s balistami :) Pokecáš s ním, on ti řekne, abys vyčistil tu věž vedle něj, pak s ním pokecáš znova a máš ho.

2) Já jsem žádný farmící spot nenašel. Používal jsem Ring of Binding (pro ten si dojdi po získání white soapstone), případně jsem používal ten soapstone. Když pomáháš lidem, tak se ti doplňuje humanita.

Když s někým mluvíš (Talk), tak s nim mluv pořád, dokud se nezačne opakovat. Utekla by ti spousta důležitých itemů.

Upraveno uživatelem Chloe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu čo tu hovoríte uplne to rešpektujem ale nemali to robiť na pc inak by som oprašil psko a už 13 to hral či jak to bolo :D

ps chloe prepač že som sa zle vyjadril nebola to chyba len neviem ako inak to nazvať :D

hele jestli si stahujes pc verzi ci ne, je to tvoje vec. Nebudem si nalhavat, kdyz si o nejake hre na ps3 myslim,ze asi to nebude prave orechove sahnu pro pc version. Jinak otazky ohledne funkcnosti pc verze v sekci ps3 nenajdes bohuzel. Vetsina lidi tu hraje jen na console.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za osvětleni, ten šutr jsem už dostal, je jedno učelový a pak musim kupovat nové nebo "nezničitelny"?

A je někde počitadlo kolikrat jsem umřel? :D našel jsem jen celosvětove

Kolikrat jsi umrel zjistis tak, ze budes hrat offline a misto celosvetoveho pocitadla tam bude jen tvoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový problém, vstoupil jsem do covenantu což asi byla chyba jelikož mi nešel použivat white sign snapstone.. tak jsem šel k čičině ta mi covenant odebrala ale stále nemohu snapstone používat? Jak jej mohu znovu aktivovat? Hra mě bavi v cooperaci a tak bez ni mi to neni "ono" :(

EDIT: vyřešeno, i když nevim jak :D

Upraveno uživatelem winkja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

V online je hra hlavne mnohem jednodussi, vzhledem k bezproblemovemu connectu na jiny hrace (i PC), takze nejde ti nejakej boss a nechces pouzit vlastni human effigy, protoze jich mas malo, pred bossem si das sign, behem pulminuty te nekdo vyvola, porazis s nim bosse, vratis se do sveta v human forme, a sup vyvolas si ostatni do svyho sveta.

Pak ten samej system idealni na farmeni dusi, takhle pred bossem.

Ale celkove je hra mnohem jednodussi a prvni DS je mnohem lepsi hra. Tady proste nevim cim to je, ale mam pocit, jak kdyz ty hre chybi duse, ktera delala prvni dil tim cim je. Jediny co povazuju za velky plus, tak je zezacatku omezeny pocet shardu na upgrade.

A minus za totalne zakopany Sun Bros :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu