Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mohl jsi spis napsal já samozdrejme a mepodobni **********....... Mám to stejně. Jinak já třeba nemám v oblibě Xbox ovladač a hraju to na PC pres ds3, není není nemožné ;)

samozrejme pres pc jde hrat na ds2,ds3 ovladaci,taky to vyuzivam vetsinu u emulatoru. Pokud je ve hre primo podpora xbox ovladace,tak vyuzivam prave ten.

pernaaa to neni uchylka jen jinak nazvany duchodovy system. Kdyz obcas vidim ty bids na ebay,tak si rikam,proc ja jsem tehda tu hru prodal:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

http://m.ign.com/articles/2014/03/11/dark-souls-2-review

První recenze a od ign známka 9/10 nádhera

Osobně jsem odehrál chvilku jen abych vyzkoušel třídy.... No 2 hodky v tutorialu a asi 30x mrtvý a to jsem v PvP za poslední půlrok umřel max 5x, hru mám projitou cca na ng 7+ jednou do hranou na 5 lvl atd myslel jsem ze jsem profik a ono houby umírá se porad :D musí se to holt doladit je to malinko jiné. Krásná první trophy po umreni "wellkome i dark souls" me dost pobavila :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az kamos dopise recenzy budu mit i promo disk, momentalne cekam na collector´s guide z anglie. Pristi pondeli a utery mam volno,takze budu mit pet dni na dohrani. Doufam,ze co nejdrive objevim exploit nebo nejakou chybu na leveleni, pokazde to ma nejakou mouchu. Nevim proc,ale vzdy se na to tesim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az v patek budou fungovat servery,takze nema smysl,cokoliv tedka delat. Ten glitch stejne clovek najde behem hrani, ta s tou propasti byla ok,ale kdo prisel na tu draci hlavu,to mne hlava nebere:D

Cenega mela minimalni pocet promo disku, a press kit zadny zatim neni,cenega zadny nema. Jestli byl nejaky v usa netusim,ale celkove marketing nula okolo teto hry.

Hra ma svoji znacku,ktera se proda i bez toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vsak proc bych mel chtit online funkce? A taky právě proto jsem chtel stáhnout z us store kdyz hra vychazi oficialne dnes. Uz se moc tesim a casu zrovna ted mam bohužel az az, tak tomu dam. Bude to moje první souls hra, kterou budu mit hned od vydani, takze zadny wiki a na vsechno si přijdu bud sam, nebo postupne podle orave wikiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v jpn byli velké reklamy autobusy v celopolepu časopisy atd. No uvidíme. Jinak ted mám nabídku na jpn collectorku i s poštou to vyjde na cca 7k ale zatím asi pockam :)

jeste si pripocti clo a dph a skladne na celnici a jsi na 9 tisic

rash na usa store to jde koupit,ale pokud by jsi chtel hrat s kamosem,tak mas smulu. Budes na usa serveru,takze muzes hrat jen s amiky. Pri online budes mit horsi odezvu nez pri evropske version. Usa version jsem vzdy hral offline po znalosti evropske.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu