Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Demons souls neni tezsi hra, dokonce bych prirovnal obtiznost demons souls v pure black tendency teprv k Dark Souls. Demons souls ma jen nevyhodu v jednom bonfiru na level, nicmene zas jsou ty levely mensi, takze to takova hruza neni. A navic ma Demons Souls az zalostne lehky bosse, coz aspon v Dark souls neplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi to bych se hadal ohledne obtížnosti. Sice jsem hral démony, nedohrál a pak sel na dark..ty projel x krat a pak se vratil k demonum a je oravda, ze pak uz tak těžcí nebyly, ale i tak..podivejte se na nektery dobry dark lets playery jak jim demons dava na prdel. A ohledne velikosti levelu.. 2-2..? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravde pokud clovek hral do hloubky demon´s souls,tak bych extremne tezky, treba hrat na black pure v bazinach 5-2 a bojovat proti black phantom bylo epicky tezke. Kotoul nesel delat,jedine parry. On se ten demon´s souls da projit proste bez nutnosti zabiti vsech black phantomu a pak ta hra vypada lehci no. Pokud clovek neziskal trofej za vsechny zbrane,tak vlastne hral jen demon´s souls z poloviny. Dark souls je pritom prochazka "ruzovym sadem", nekteri bossove se daji vynechat,coz je v demon´s souls nemozne.

rowan: ani moc ne magorina,ale pouze o stesti na jeden ♥♥♥♥♥ni kamen. Kamarad,co ma tri platiny, ziskal pure bladestone na prvni pokus:D

5 liber sleva dneska http://www.game.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/HubArticleView?hubId=152251&articleId=207263&catalogId=10201&langId=44&storeId=10151&cm_sp=home-_-takeover-_-darksouls2vouchercode

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dark 2 "navazuje" na 1. Jabl bych fakt radeji zacal s dark 1. Da se rict ze jsou dark jedniduzsi na nauceni mechanik, ktery pak vyuzijes v demonech. A taky jsou Dark urcite zabavnejsi..demoni jsou takoví syrovi s hodne specifickou, nekdy i prazdnou atmosferou. Ale chybu neudelas tak jako tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na psnprofiles, platinu z Dark má 28 tisíc lidí, Demon´s 7 tisíc. Mazec:)

Edit: Tak nic Demon´s tam je třikrát:roll::D

tak lehci platinu prave umoznil u dark souls datadisk,kdy se dali ziskat silnejsi zbrane a zbroj a nejlepsi ring ve hre + pure kameny. Mne vlastne na platinu chybi akorat jedno kopi v londu u tech dvou bossu. Jsem na to zapomnel uplne to dokoncit:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tento mi akorat chybi http://darksouls.wikidot.com/dragonslayer-spear tak usetrilo by mne to cca 3 hodiny cesty, otazka,jestli by nas to spojilo. lv nekde okolo petistovky a s touto postavou mam ng++.

tohle je eu ucet, na druhym,co je uk,tak mam ng+++++,ale ten uz nepouzivam, co jsem zjistil,ze steelbook edice je evropska a mohu opet pouzivat stary eu ucet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu