Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls II


headhot

Recommended Posts

  • Odpovědi 614
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

JJ jasne... ja jen ze u mě to teda asi byla nahoda.... ja jsem tam proste vbehnul a otevrel dvere... kdyz byli otevreny dvere tak ta potvora plivla ohen a mě se překvapivě nic nestalo... Asi takovy to hluchy místo jako v prvním díle na moste s drakem.... ale jinak meč je super :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom se teda hodne rychle opotrebovava ted jsem kousek dal..uz mam modrej stit, u kteryho sem malem dostal infarkt :D Jak daleko odsud ses ty?

Chloe: Po dloouhym rozhodovani Knight..jeste totiz nevim, zda budu STR nebo DEX, takze se rozhodnu az podle zbrani atd co najdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dal jsem si V noci dal 3hodky, natrenovanou pasáž za druhého bosse jsem prošel na jedno úmrtí takže spokojenost :D ale jinak jako.....wow pochopitelně

Jen me překvapilo ze hned na začátku se da získat meč s výborným DM, červený i zelený prsten na doplňování a titan slab :)

Upraveno uživatelem Rowan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne hnedka od zacatku prekvapil odklon od ostatnich dilu. Grafika u videa, ktere ze zacatku vypadalo jako film. Jinak osobne musim rici,ze hra je tezsi nez puvodni dark souls, a zajimave je to,ze tam jsou obcas hlucha mista,clovek jde se stitem a ono nic. No uz se tesim az budu mit duse na prsten,co snizuje dmg z padu. Chci do te studny skocit, doufam,ze bude zajimavy drop

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejvic mne tedka sere,ze furt nemam ten ds2 guide, mam pocit,ze furt chodim na mista,kde nemam,co delat. Vim,ze si to mohu najit na netu,ale kniha je lepsi. Jinak mne fakt sere to snizovani hp, zbytecny nesmysl faktor,se kterym musim pocitat, po nekolika letech nezvyk. Jinak dneska konecne pujde pouzit ten pre-order pack na zbrane,tak se podle statu rozhodnu,jestli nezacnu novou postavu. Chybi mi tam tak nejak neco jako melee mage od zacatku, mozna si ho pak s knighta vychovam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po zabiti Pursuer bosse,tak se vratim zpatky do mistnosti s velkym mecem a jsou tam takove dvere. samozrejme potrebujes klic,co z nej vypadnul. Jsem si uvedomil,ze nehraju za knight,ale warriora a tedka se divam na staty a ma jen 3 int. Kua. Az se vratim z prace,mozna zkusim toho maga,vzdycky jsem hral za maga a pak jsem ho predelal do ng+ za warriora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsi videa z ng+ :D jsem se i orosil :D hned na začátku v tom altanku na tebe nalitava orel kterého vysílají 3-4 borci a celkem slusne ubírá, hned za nema jak bezis do te chatrce tak 2 phantomove :D kdovi co tam bude dal asi to nebude ta sama hra jak jsme si zvykli :D

Rano jsem se díval se na světové úmrtí :D 12milionu :D :D a to EU hrála 2h úplně se bojím co tam bude za číslo az přijdu z prace 

Upraveno uživatelem Rowan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi trosku poradit kdyz hraju za knighta jaky vlastnosti si mam vylepsovat? Nevim jestli postupne vsechny,nebo se ze zacatku zamerit jen na urcite...

vzdy endurance, cim vic,tim vice vydrzis v krytu. Nektera monstra davaji vice jak 3 rany,takze se stane,ze ta ctvrta je smrtelna. Pak je dobre davat do zivotu,az najdes lepsi zbran,tak zacnes resit dex a str.

rowan: oni uz ty gifts na zacatku naznacovali,ze ng+ nebude uz normalni. Zatim jsem nepochopil jejich vyznam,ale to poznam,az tam budu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedno je uplne na zacatku pred carodejnicemi a dalsi dve,jak pises, u vody za bornfire. Strategy pokud jsi melee, nech je nalakat k otvoru dveri (stromovy otvor) dej si obouruc (trojuhelnik) a dej dmg a ihned backstep,nejlepe kotoul a to opakuj dokud neumrou. Nevim,jestli to maji tak vsichni,ale v te lokaci,jak je bily rytir,tak nahore jak je lucistnik,lezi v souls podobe longsword 100 dmg dava,tak je idealni ho mit equip a pak se vratit, das je rychleji. samozrejme to jde se zakladnim mecem,ale trva to dele.

rowan: jsi mag, je to easy pro tebe:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu