Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Simpsons Game


Fila.Kulis

Recommended Posts

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

proste nejake fake stahuje to rar jakysi ktery ma 220kb a jeste k tomu to nechce stahovat bylo by to na pspiso kdyby to uz vyslo

to je torrent :roll: teprv ten soubor musis otevrit v nejakym programu ( třeba Bitcomet) a bude to stahovat ale učitě ne rychlostí jakou stahuješ normálně :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je torrent :roll: teprv ten soubor musis otevrit v nejakym programu ( třeba Bitcomet) a bude to stahovat ale učitě ne rychlostí jakou stahuješ normálně :lol:

coze myslis ze neumim stahovat torrent? rikam ze to stahuje ten torrent stahuju jakysi .rar tudiz to ma byt jakoze ta hra asi nebo ja nevim a ten rar ktery ten torrent stahuje ma 220kb a pak jeste k tomu to vubec nestahuje protoze tam nejsou peery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

coze myslis ze neumim stahovat torrent? rikam ze to stahuje ten torrent stahuju jakysi .rar tudiz to ma byt jakoze ta hra asi nebo ja nevim a ten rar ktery ten torrent stahuje ma 220kb a pak jeste k tomu to vubec nestahuje protoze tam nejsou peery

:) a co kdyz je v raru torrent?:):wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tam jeden seed ktery neuplouduje takze nevim no ale tak 12 peeru takze nic

nevim zkusim to stahnout a uvidime

torrenty sa nikdy nebalia do raru preto to uz aj na minonove nie je

na mininovu sem se taky dival na mininove byva vsechno tam je to docela spolehlive mininova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam link na plnou verzi hry torrent vypada normalne a je ze spolehlive stranky, uz to stahuju tak kdyz tak napisu jestli to jde, kdo nechce cekat tak at jde na http://www.gamestorrents.com/psp-game-the-simpsons-game-english-english-descargar-torrent-3464.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj .. mám takovej menší problém .. jsem v tom muzeu a jsme v hale něco jako planetárium .. s bártem mám přeletět přes takový ,otory až na kosmickou lod .. tak skočim (na tu loď) a tedka kam dál ?? na ty planetky ?? tam mi to zaboha nejde nebo někam jinam ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj .. mám takovej menší problém .. jsem v tom muzeu a jsme v hale něco jako planetárium .. s bártem mám přeletět přes takový ,otory až na kosmickou lod .. tak skočim (na tu loď) a tedka kam dál ?? na ty planetky ?? tam mi to zaboha nejde nebo někam jinam ??
mezi lodí a planetkama je tam šedivá tyč tak na tu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu