Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hraní her online


kollerB

Recommended Posts

Ahojte,

jelikož jsem tu nový, potřeboval bych poradit. Známý mi říkal, že by se dalo sdílet hry mezi přáteli. Jakože Mám např. fyzicky Grand Tourismo 5 a když si hodím borca do přátel, můžeme hrát proti sobě aniž by on tu hru měl...ovšem nevím, jak by se to mělo nastavit apod. Poradí mi někdo? Vím, že je to asi ♥♥♥♥♥ní dotaz, ale radu bych uvítal:roll: děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt ne, diskové verze her vyžadují přítomnost média v mechanice, hry se nakonec neinstalují celé (pokud vůbec), a hra by neměla kde brát data.

Co ovšem jde, je kupování "na půl" u stahovatelných her. Tyto hry jsou aktivovat na dvou konzolích najednou a můžou je tedy hrát dva lidé. Každý si ovšem hru musí stáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned na začátku řeknu, že kupování na půl není oficiální postup, pouze domluva mezi dvěma lidmi.

Funguje to asi takhle: Jeden člověk koupí hru (za plnou cenu), nejlépe na zvláštní účet. Druhý pošle polovinu peněz a za to dostane přihlašovací údaje na onen účet. Teď si může hru stáhnout a hrát na svém normálním účtu, ale pozor, nesmí smazat účet, na kterém byla koupena hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu