Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Beats Studio


Honza Hájek

Recommended Posts

Zdar koupil jsem dnes v datartu beats studio v černé. Hned po zakoupeni jsem je rozbalil a našel tam : sluchatka v obalu,hadr,1 konektor na vetší dirku, 1x kabel na propojeni se sluchatky a telefonem. Příjde mi divné že jsem našel jen jeden kabel ještě k tomu bez CT a nenašel jsem tam tu blbost do letadla. Baterky jsem našel ve sluchátkách úplně vybité naštěstí jsem si koupil nahradní. Dale tam kde se davaji baterky tak na te krytce jsem NENAŠEL seriové číslo ale pouze tam byl nalepen černy proužek a nic víc. U modelu co jsem měl před pár měsici bylo vše jak má se seriovým čislem 2x kabel prostě vše a tady je oproti tomu nic. To je Dr.Dre takova socka že tam dava jen jeden kabel? Chtěl jsem se zeptat zda taky ted někdo nekupoval Studia a má stejný obsah jako já? Mam to jít ihned reklamovat nebo to tak má být? Díky

A ještě jeden dotaz neznate nějaka sluchátka do 7000 LEPŠÍ nebo na úrovní Studio? Diky

Upraveno uživatelem Honza Hájek
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu