Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Týrání zvířat


*Dave*

Recommended Posts

Čaute hele urcite ste slyseli jak umlátili toho psa k smrti (slovaci) a cesi zaziva zapalili kocku, je tohle to normálí ?? ja kdyz vydel jedno z techle videjí, tak se mi uplne zastavil dech, co i o tom myslíte ??? Já bych jim udělal to samí co udělali tem zviratum (nic jim neudelali) a dal bych je aspon na 10 let do basy no ikdyz treba na 5 ale zajima me vas nazor na tohle zacházení s živejma tvorama ?? :frown::|:cry::(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 130
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To nesnasim, kdyz to proste nekdo dela pro zabavu, jako ty smradi z Ceska treba, udelal bych jim presne to samy. Takovy veci sou fakt hrozny. Na druhou stranu se lidi nad tyranim zvirat pozastavujou mnohem vice nez nad tyranim lidi. Ale abych nebyl OT, souhlasim se sazbou trestu uvedenou vyse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste kdybych to vydel na vlastni oci tak se probudim asi v nemocnici, pac bych se z toho sesipal... uplne techle zvirat je mi lito, ikdyz u me je litost vydet malo kdy ale tohle je hrozny.... jak knucel.... to se mi zastavil krevní oběh :(:(:( a jeste to kktci natacej :X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z psychickeho hlediska (pokud sou starsi) tak je to poznamenane mladi...vetsinou to byvaji lidi bez jednoho z rodicu nebo z ustavu...nebo jsou tezce labilni a to co nemohou delat lidem delaji zviratum...nekdy si ani neuvedomuji ze delaji neco spatneho...a nebo sou to proste nejake kurvy co se chcou zviditelnit...zabit malo fakt...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste kdybych to vydel na vlastni oci tak se probudim asi v nemocnici, pac bych se z toho sesipal... uplne techle zvirat je mi lito, ikdyz u me je litost vydet malo kdy ale tohle je hrozny.... jak knucel.... to se mi zastavil krevní oběh :(:(:( a jeste to kktci natacej :X
JN ,taky bych je zavřel,hajzli,:(

prostě nejsou normální lidi:cry: nechapu jak to muzou udelat p****i z******i :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou lidi kterým se nestačí vybít ve hře, ale pak jdou na zápas ve fotbale tam někoho zmlátí a když jim nestačí ani to tak prostě si vybijou mindráky na bezbraným tvorovi jako je pes....nechápu činy těhle lidí....a skoro sem měl chut rozkopat tu tv když sem viděl co tam tan ketén dělá tomu bezbranýmu psu, takovjech případu jsou tisíce ale jen pár jich lidi vidí ! Díky TV i když zase Nova to hned musí dát do zpravodajství, to zase vypovídá o tom co Novu zajímá, ještě tam musí pustit ty záběry, no kooti...ale ty lidi by zasloužily to samý, tyčí po hlavě ! prostě je vidět kam se tenhle svět řítí ! Pozavírat :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste kdybych to vydel na vlastni oci tak se probudim asi v nemocnici, pac bych se z toho sesipal... uplne techle zvirat je mi lito, ikdyz u me je litost vydet malo kdy ale tohle je hrozny.... jak knucel.... to se mi zastavil krevní oběh :(:(:( a jeste to kktci natacej :X
Ja tohle videt na vlasti oci, tak bych se asi neudrzel a musel bych neco udelat.... I kdybych mel dostat pres dr:ku... Za tohle by mi to stalo.... Tohle bych proste neustal....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekteri jsou hold idioti.... meli jsme kocku a ta sla jednou ke skole a jeden kluk ji tam zkopal ze uz utekla i od nas:(

takovy lidi se tomu jeste smejou, ja bych radsi kopal do tech lidi....jeste ze sem tam nebyl, nesnasim takovyhle "sikanovani" bezmocnych, kdybych tam byl tak bych ho klidne skopal do krve(Tulaak potvrdi ze kdyz se nas... tak umim i pouzit muj Rage skill k vylepseni ksichtu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tohle videt na vlasti oci, tak bych se asi neudrzel a musel bych neco udelat.... I kdybych mel dostat pres dr:ku... Za tohle by mi to stalo.... Tohle bych proste neustal....

jj to ja taky, ale muselo by to bejt pred tim nez mu neco udelaj to bych v tom pripade tyci dostal ja pak by me jeste urco skopali.... ale taky by mi to za to stalo, ale pokud bych vydel ze uz ho mlati tak jak sem psal vejs budicek ve spitalu... :(:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to ja taky, ale muselo by to bejt pred tim nez mu neco udelaj to bych v tom pripade tyci dostal ja pak by me jeste urco skopali.... ale taky by mi to za to stalo, ale pokud bych vydel ze uz ho mlati tak jak sem psal vejs budicek ve spitalu... :(:cry:

souhlasim, asi bych se taky postavil....takový kreteni..to je hrozný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na strankach novy to maj taky toho pejska :( (video)

2 f-007: Console forum vs. magori co ublizujou psum, a vsadim se ze bysme si je dali :-X urcite tady nejsou vsichni sraby a nedaj nikomu do huby jeste k tomu si vzit to ci jim udelali tzn. kovovou tyc, lak na vlasi+zapalovac=plamenomet me by to stacilo,.... proste do drzky jim dat zavrit je az by zcernaly hov*da jedny za*rany :-////

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu