Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nespokojenost s NDSL, bude spokojenost s 3DS XL ?


aaischa

Recommended Posts

Ahoj... v alze sem koukal na 3DS Xl.. a velmi mile mě překvapila.. pěkná grafika, displej na hodně lepší úrovní.. u DS lite mě bavilo pár her, díky absenci analogu se mi další špatně ovládali.. grafika byla taky nic moc ale nechci si stěžovat nintendo má jinej směr... s PSP a ted PSV sem velmi spokojenej, a pošilhávám eště po 3Dsku určitě xl..

je tu někdo kdo s původnim dskem nebyl spokojenej nijak moc a 3Dsko ho mile překvapilo a nemůže si stěžovat... zajímá mě jestli je to fakt velkej krok co se týče ovládání s novym analogem, plynulostí her( mam rád když hra odsejpá.. ne že se často někde zaseknu :) )

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
Ahoj... v alze sem koukal na 3DS Xl.. a velmi mile mě překvapila.. pěkná grafika, displej na hodně lepší úrovní.. u DS lite mě bavilo pár her, díky absenci analogu se mi další špatně ovládali.. grafika byla taky nic moc ale nechci si stěžovat nintendo má jinej směr... s PSP a ted PSV sem velmi spokojenej, a pošilhávám eště po 3Dsku určitě xl..

je tu někdo kdo s původnim dskem nebyl spokojenej nijak moc a 3Dsko ho mile překvapilo a nemůže si stěžovat... zajímá mě jestli je to fakt velkej krok co se týče ovládání s novym analogem, plynulostí her( mam rád když hra odsejpá.. ne že se často někde zaseknu :) )

dík

Můj bratranec měl DSko, takže to jsme u něj vždycky pařili, jeho kámoš měl NDSL, no jo šlo to, když jsem k vánocům před rokem a půl chtěl nintendo tak jsem chtěl DSko (protože se mi na 3dsku přišel hnusnej ten circle pad ale v JRC mě přesvědčili ať jdu do 3dska) takže z toho bylo 3dsko a to je 100x lepší (až na ceny her :( ), v sobotu byla u nás akce (koncert) Labské Léto a tam měli stánek s nintenda s Nintendem WiiU a 3DSXL ¨, na xlku byla hra mario kart 7 a řeknu ti jestli chceš koupit Nintendo 3DS tak jdi rovnou do 3DSXL :)

Jinak co se týče ovládání tak 3dsko je narozdíl od DSka mnohem lepší, dost mě překvapilo že i FIFA 08 (na DS) se dá ovládat circle padem :)

Ale nechápu jak myslíš tohle: plynulostí her( mam rád když hra odsejpá.. ne že se často někde zaseknu :) ) jestli myslíš aby se hra nesekala tak to ne a jestli myslíš obtížnost levelů tak to je podle hry.

btw.: Mám na 3DSku i F1 2011 jednou jsem měl strašnou chuť je hrát, tak jsem hrál od 7:30 až do nějakejch 21:00 no a protože už toho bylo moc a tak se v těch 9 hra sekla a byl konec :DD ale to je zatim můj jedinej případ kdy se hra sekla :)

P.S: Doufám že to nějak pomohlo.

P.S.2: Už mě bolej prsty :DD

Edit: Aha tenhle příspěvek je tu už od prosince :DDD

Upraveno uživatelem Certas
Edit :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu