Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Deaktivace uctu PSN


Berbi 86

Recommended Posts

Cau lidi

Potrebuju zrusit ucet PSN a zalozit ho znova. Spletl jsem ID a už jsem se dočetl,že jediná možnost je zrušit a založit novej účet. Už jsem vyzkoušel snad všechno jak zrušit účet u PSN.ale nic nepomohlo.

Potřeboval bych jej zrušit na web prohlížeči a ne v PS3 samotným

Máte někdo radu nebo zkušenost co mám dělat? Jinak omlouvám se,ale přešel jsem z xka a tohle je pro mě novej svět Díky Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Zdravíčko, odešla mi ps3, když jí tedy přes net deaktivuju nedotkne se to nějakým způsobem i spolukupujícího, který je vlastníkem druhého slotu ?

Někde v archívu jsem četl, že: deaktivace je funkční ale pouze u všech konzol najednou.

Co to znamená ? poradí někdo, nebo nasměruje ?

díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl, že: deaktivace je funkční ale pouze u všech konzol najednou.

zkousel jsem na me konzoli deaktivovat slot, ktery jsme kupovali s dalsima 4 lidma, poslal sem kamosovi udaje a slo mu to v pohode, potom si to deaktivoval on u sebe a ja se na ten slot zase v pohode dostal, takze nevim, jak moc je tahle informace spravne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu