Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSN E-mail


Xbox360man

Recommended Posts

Tak email jsem dostat :D Takže přes PC jsem se na svůj PS účet dostal, jenže přes PS3 ne tam jsem zadal údaje správné a funkční a ono to chce datum narození.. Jenže si pamatuju, že jsem se tam jednou přepsal a teď už si fakt napamatuju na co sem se omylem přepsal :/

EDIT : Tak to jsem se dostal na jinej svůj PSN na ,kterym není žádná trofej :D to opravdu nemůžu ňák zjistit podle svého PS Nicku svůj email ??... páč já si na ten email asi opravdu nevzpomenu :/

Upraveno uživatelem Xbox360man
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
ahoj mam problem uz jsem nebyl 18 mesicu online na ps3 a kdyz se chci podivat na svuj ucet na ps3 pres pc tak mi to napsi nelze overit email,nevite jestly nahodou sony nemaze ucty kdyz dlouho neni aktivni

Namzou ucty zkus to tady https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action?service-entity=psn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu