Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tomb Raider


OkiSVK

Recommended Posts

[h=3]Tomb Raider - Príručka pre prežitie[/h]

V nasledujúcich týždňoch sa budeme môcť tešiť na veľa nových informácií o novom Tomb Raider, ktorý prinesie celý rad zmien a noviniek.

Vyšlo prvé zo série videí, ktoré vám ukážu, ako prežiť na nehostinnom ostrove plnom nepriateľov a divokej zveri. Jednou z najdôležitejších noviniek je systém Base Camp, teda kempy po ostrove, na ktorých si budete môcť vylepšovať jednotlivé schopnosti. Nielen Base Camp, ale aj ďalšie novinky, prípadne riešenie hádaniek, vám ukáže video, ktoré nájdete nižšie.

Video najdete tu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Včera dorazila XZone edice i se steelbookem a Explorer packem (který některým prý nedorazil) a musím říct, že zatím z prvních okamžiků mám WOW efekt...

Perfektní ! grafika, akce mix Uncharted s asasínem, vývoj Lary, no prostě zatím bomba :thumbup: ...musel jsem odložit i hraní oblíbených Sleeping Dogs, ač nerad :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra skvělá samozřejmě, akorát mě mrzí že ji už mám dohranou, připadalo mi to relativně krátké, sice nemám úplně dokončeno 100% komplet hry,

ale vracet se znova a jen tak bezmyšlenkovitě prohledávat ostrov a hledat docs a relics už není ono...škoda s tím koncem si mohli víc pohrát :roll:

...ale jinak jsem byl nadšený, marodka a T.R. k tomu přišel vhod :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra skvělá moc mě chytla :) ale nějak si ted nevim rady u svatyně propasti jak je ta klec a dvě páky natočení... ty kameny sem sundal ale nevim jak vyskočit na ty prkna... :/ kdyby někdo věděl byl bych rád... Když tak zkusim zítra třeba mě něco trkne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hra skvělá moc mě chytla :) ale nějak si ted nevim rady u svatyně propasti jak je ta klec a dvě páky natočení... ty kameny sem sundal ale nevim jak vyskočit na ty prkna... :/ kdyby někdo věděl byl bych rád... Když tak zkusim zítra třeba mě něco trkne :D

Na Youtube když si zadáš "Tomb Raider gameplay" třeba tak je tam hodně videí jak postupovat od začátku do konce, třeba i u konkrétních kobek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau borci .. hru mám dohranou na 100% všechno posbírané, všechny skills akorát mi chybí upgrade all weapons .. konkretne potřebuju ještě 1500 těch bodíku na to .. kde to mám vzít když to mám vše posbírané atd... jinak ty multiplayer trofeje tam davat ani nemuseli je to hrozny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

menší větší :D o to fakt nejde.. hratelnost a grafika je luxusní .. jen občas nechápu jakym způsobem to je renderovaný... páč jednuc hvíli ma obličej takovej a jindy makovej.. lehce se mění tvar... rysy a tak .. prostě jakoby jednou byla o pár let mladší a jednou starší a tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes dohrál :)

+ příběh (furt se něco děje, ty výbuchy, paráda)

+ grafika (snad lepší jak Uncharted 3, ačkoliv to není rozhodující faktor, tak tentokrát to byla lahoda:love:)

+ délka (oproti Crysis 3)

- snad jen ten zvláštní konec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes dohrál :)

+ příběh (furt se něco děje, ty výbuchy, paráda)

+ grafika (snad lepší jak Uncharted 3, ačkoliv to není rozhodující faktor, tak tentokrát to byla lahoda:love:)

+ délka (oproti Crysis 3)

- snad jen ten zvláštní konec..

Shrnul si to celkem trefne :-) a ten konec, no ve Far Cry je taky "zvalstni" :-) ale jinak fakt povedena vecicka, dohral jsem to vcera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu