Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

US PS Store


VoKoCA

Recommended Posts

Mohl by mi někdo poradit, jak nakupovat z US PS Store, pokuď je to vůbec možné? Jestli si dobře pamatuji, tak to bere kreditky jenom ze stejného regionu, takže si se svou neškrtnu - a paypal PSN taky nebere. Jsou nějaké jiné metody online platby? Máte s tím někdo zkušenosti?

Rád bych si koupil Persona 3: FES HD, která na evropském PSN není, popřípadě Persona 4 pro Vitu, která tu taky ještě není. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHoj,

taky mam us ucet, kupuju 50USD kartičky na ebay za 55USD, mam ps+ hry kupuju v pluskovejch slevach.. takze tech 5usd navic me tolik nežere... jinak jina možnost ? žádná finančně zajímavější se nenašla.. :(

mét US účet jde to vzdáleně vyřídit v US HSBC se nevyplatí, prepaid visa karty uz psn nebere, leda nekdo znamej v us komu das koruny a nabije ti ... coz bohuzel nemam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHoj,

taky mam us ucet, kupuju 50USD kartičky na ebay za 55USD, mam ps+ hry kupuju v pluskovejch slevach.. takze tech 5usd navic me tolik nežere... jinak jina možnost ? žádná finančně zajímavější se nenašla.. :(

mét US účet jde to vzdáleně vyřídit v US HSBC se nevyplatí, prepaid visa karty uz psn nebere, leda nekdo znamej v us komu das koruny a nabije ti ... coz bohuzel nemam :(

Právě to zkouším přes známou, tak se uvidí, jestli to dopadne. Díky za informace, je dobré vědět, že to opravdu funguje. :) Na eBay jsem viděl jen nějaké předražené karty, ale jestli to přes tu známou nevyjde, tak se podívám pořádně, a snad něco v té podobné ceně taky najdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem dneska nakoupil na http://www.gamingdragons.eu/en/game/buy-cheap-psn-$50-usa-card.html

a pro ty kdo nemaj radi ebay muzu doporucit, sice maj na webu doruceni za 2 hodiny, a odepsali za cca 4, chteli scan nebo fotku obcanky ci ridicaku kde je jmeno a fotka, vse ostatni začernit pro potvrzeni ze si někomu nešlohnul paypal účet, a za další hodku dorazil scan karty s psn kodem, zadano do vity, funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem dneska nakoupil na http://www.gamingdragons.eu/en/game/buy-cheap-psn-$50-usa-card.html

a pro ty kdo nemaj radi ebay muzu doporucit, sice maj na webu doruceni za 2 hodiny, a odepsali za cca 4, chteli scan nebo fotku obcanky ci ridicaku kde je jmeno a fotka, vse ostatni začernit pro potvrzeni ze si někomu nešlohnul paypal účet, a za další hodku dorazil scan karty s psn kodem, zadano do vity, funguje...

takze chteli pouze 50 dolaru,nic vic ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pcgamesupply, progooglil jsem uz tak perd tejdnem, kdyz sem hledal shop, hodne pisou ze jet o scam, priapdne chtej 4usd poplatek za to ze ti kod poslou mailem atd... nemam k nim duveru po tom vsem co sem poruznu po forech nasel...

napriklad... http://www.sythe.org/market-discussion/1408884-pcgamesupply-com-straight-up-scams.html

ono i na tom gamingdragons nejdriv zdrzovali ale kdyz sem to hodil na paypal jako stiznost kod hned dorazil ikdyz puvodne slibovali na webu ze 2 hod ho mas..

cili stale ebay vitezi... vzdy sem narazil na pohodovy seriozni jednani..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak úspěch. :) Domluvil jsem se se známou, která mi z Amazonu koupila $50 kartu - s tím, že stála jenom $50. Dala mi kód, a vše funguje v pořádku - kód jsem použil, a za peníze nakoupil hry. :)

Pokuď máte známé v US, tak jedině přes amazon. Všude jinde je to předražené... ale asi je to bohužel jediná alternativa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že co lidi píšou prochází, já to vyskoušim až po novym roce po vejplatě... když to neprojde tak si uděláš potvrzení us billing adersy s virtualni platebni prednabitou.. je dost lidi co po netu pisou ze s nemeckou visou to normos funguje jen si tam pridali ze maj us realnou adresu... a hotovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne, tak jako UK uz bere, us snad zacne taky co sem cet je to v planu ale zas to prinasi jinej problem, pac pri platbe se zas resi adresa... a neUS paypalem se v US nezaplati v leckerejch shopech, pazpal chce pro overeni ucet v us bance casto i jiny potvrzeni, cili zas se to komplikuje... je to cely spatne.. proste nechat vsecky at maj ucet kdekoli a brat svet jako jeden velkej trh..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu