Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s vytvoreni channel nejake hry na Home Screenu


patris007

Recommended Posts

Mam dotaz ohledne vytvoreni obrazku hry na uvodni obrazovce Wii.

Hry me z USB spoustet jdou. Odblokovani sem delal podle navodu. Puvodne tam byla verze 4.3E, ted je tam 4.1.

Jak uz psalo nekolik lidi, mel sem taky problem s ovladacem, ze MMM mi neslo ovladacem ovladat, tak sem ho nahradil za WiiMOD.

Stejne tak mi nesel USB Loader tak sem ho nahradil za WiiFlow.

Hry pres WiiFlow spoustet jdou, ale kdyz pres program CRAP vytvorim wad soubory a ty pak naistaluju pres wad manager, tak se na uvodni obrazovce sice obrazky her objevi, ale pokud nejakou spustim, tak se mi vzdy spusti Wii Sports.

Zkusil sem tedy zastupce Wii Sports smazat. Pak sem spustil jinou hru z uvodni obrazovky a zase se spustil Sports Resort.

Zkusil sem tedy z USB Sport Resort smazat. Pak se ale misto vseho spoustela jina hra.

Hry sem na USB disk nahraval pres WBFS Manager a prvni hra byla Sport Resort. Po jejim odstraneni se spousti misto vseho hra, kterou sem nahral v poradi druhem, takze po odstraneni Sport Resortu byla jakoby na zacatku disku, coz me prijde jako kravina nejaky poradi souboru na disku.

Pri vytvareni wad souboru pres CRAP sem z nabidky loaderu vybral WiiFlow forwarder, pouzil sem posledni verzi Crapu 3.3b / By WiiCrazy (I.R.on) , kde jiz v nabidce je WiiFlow forwarder, protoze v predchozich verzich to nebylo.

Ma nekdo nejakou radu jak vytvorit funkci odkazy na spousteni her primo z home screenu?

USB Loader GX me s ovladacem nejede :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu