Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

beats solo hd vs wireless


Honza Hájek

Recommended Posts

Zdar, chtel jsem se zeptat jestli je nějaky zvukovy rozdil mezi solo hd a wireless? ma cenu si vzit wireless misto solo? nekde jsem cetl ze to pres ten BT neni uplne dokonale ale nekde pisou ze jo tak nevím

Dale, neznate nejaka sluchatka co vypadaji pekne designem, zvukem lepsi nez beats a prenosne? Cena do 5 000

Jaky mate nazor na SMS by 50 cent a daji se sehnat v ČR? dííík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle tohoto srovnani jsou Beats Solo celkove pomerne prumerna a nechutne predrazena sluchatka. Za tu cenu urcite poridis mnohem lepsi model. Platis za znacku.

http://www.head-fi.org/t/433318/shootout-107-portable-headphones-reviewed-astrotec-as-100hd-as-200hd-added-12-02-12

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, poslal jsem ti odkaz, aby ses podival. ;) Ceny tam jsou minimalne orientacne pouzitelne. Uplne dole je potom i prehledna tabulka vsech testovanych modelu. Tak si to projed a vyber si, ja se v tak drahych sluchatkach nevyznam.

Jen pokud budes mit sluchatka za milion, budes potrebovat i adekvatni drahe/kvalitni ostatni vybaveni. Pokud to budes pripojovat k mobilu nebo notebooku, je mozna i zbytecne porizovat sluchatka za 5000. To jentak na okraj.

Upraveno uživatelem .Den
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu