Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

galaxy note


mates ps3

Otázka

Zdar rok se s rokem sesel, Jezich prines penize a tak snad budu vlastnikem Galaxy Note 1. generace

Mam pro to nekolik dotazu

1.: Da se udelat to ze prostredni pohotovostni plocha bude take plouchou hlavni tak aby mne na ni pokazde odkazalo tlacitko home nebo je a vzdy bude plochou hlavni plocha cislo 1????

2.: Nejake vhodne pouzdro a jak je na tom se skrabanci pres display????

3.: GTA 3 da sa neda sa??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1- Lze to , pokavad to nenabízí touchwiz od Samsungu sáhni po nějakém alternativním launchru který tuto funkci má ... Třeba Nova Prime a nebo Apex launcher

2- Pouzdro u svého Lg P970 nepoužívám , ale používám folie který jsou adekvátní ochranou za pouzdro ... Cena okolo 500kč ale jsou pěkně slaboučké a dají se sehnat rozměry přímo na konkrétní modeli...

3- Google Play tam zjistíš zda li je tvůj mobil podporován ... Pokavad tedy nehledáš warez apk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No vsude se resi jak gta rozject takze uplne prima ofiko cesta to nebude, ale jde to viz http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=CZ#/watch?v=GCu6JOPdUJw

Doufam ze to pofrci jsem na telefonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No vsude se resi jak gta rozject takze uplne prima ofiko cesta to nebude, ale jde to viz http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=CZ#/watch?v=GCu6JOPdUJw

Doufam ze to pofrci jsem na telefonu

Zas tak složité to asi taky nebude když mi ho GOOGLE nabízí ve svém obchodě . Zaplatím a stáhnu , zřejmě mám kompatibilní zařízení se hrou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu