Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 + Internet


V0ST4

Recommended Posts

Dobrý den akorát jsem dostal PS3 a s ním Internet tedy ( Router TP-LINK ) ... Ale bohužel nevím jak to vše nainstalovat , zapojené mám vše v pohodě, ale když spustím Instalaci na PC tak se nic neděje .. Zapnu vyberu si můj typ to je: TL-WR740N dám Easy Setup Assistant potom jedu instalaci dále , později to chce po mě Select Connection Type: Dynamic IP , Static IP, PPPoE nevím kterou z těchto mám vybrat. Když jsem dal Dynamic IP chtělo to po mě dále Your PC's MAC Adress a WAN MAC Adress už to tam bylo vypsano , tak jsem to nechal tak. Další bylo Secure Your Wirelles Network : Most Security (WPA2-PSK) Better Security (WEP-128bit) No Security to taky nevím co znamená když jsem takhle dokončil instalaci nic dále se mi neobjevilo a internet pořád nejde .. Ja vím , že z tohoto moc člověk nepochopí , ale už s tímhle asi někdo dělal tak ví o čem mluvím Díky za pochopení a prosím o odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu