Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

wisoft.sk či orig a dokoupit čip a nechat ho namontovat


wolfboy

Otázka

casem asi zacne nefungovat vic a vic her kdyz si wii s wiikey od wisoft.sk budu chtit upgradovat tak to nepude ?

tak my poradte co je lepsi kdyz nechci platit hry a hrat vesele new hry nejbezpecnejsim spusobem.

a kdyz si to budu muset odnekoho upgradovat tak NEKDO Z LIBERCE A OKOLI(coz doufam ze od wisoft.sk se da nejak upgradovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
casem asi zacne nefungovat vic a vic her kdyz si wii s wiikey od wisoft.sk budu chtit upgradovat tak to nepude ?

tak my poradte co je lepsi kdyz nechci platit hry a hrat vesele new hry nejbezpecnejsim spusobem.

a kdyz si to budu muset odnekoho upgradovat tak NEKDO Z LIBERCE A OKOLI(coz doufam ze od wisoft.sk se da nejak upgradovat)

Přesně nechápu o čem mluvíš, podle mého pleteš dohromady dvě věci které spolu až tak moc nesouvisí. Tak první věc je zda chceš WiiKey nebo nějaký jiný modchip. WiiKey upgradovat jde a můžeš si to udělat samozřejmě sám. Druhá věc je jestli je dobré si to koupit od Wisoftu nebo si to někde nechat udělat. To je věcí jak moc si třeba troufáš, já osobně třeba si netroufnu nějaký modchip montovat a cena Wisoftu 8700 za Wii + WiiKey se mi zdá stále ještě zajímavá (když si člověk uvědomí že jedna hra stojí kolem 1600) tak Wisoft je zajámavá volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ale tak co psal ssx4 ze mu nejde upgrade a doslechl sem se ze prej tam nemaj pravej wiikey nevim co je na tom pravdy tak napiste nazory na to rad bych si koupil wii ktery se pak da upgradovat a hrat na nem novy hry a treba skusit i net

a sry ze sem to napsal tak nesrozumitelne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale tak co psal ssx4 ze mu nejde upgrade a doslechl sem se ze prej tam nemaj pravej wiikey nevim co je na tom pravdy tak napiste nazory na to rad bych si koupil wii ktery se pak da upgradovat a hrat na nem novy hry a treba skusit i net

a sry ze sem to napsal tak nesrozumitelne

Ok ok, já to taky nemyslel zle. Hele do týdne mám doma Wiičko s WiiKey od Wisoftu (včera ho prej posílali ze Slovače), tak to otestuju a napíšu ti co a jak. U mě je ale malinko problém, protože já nemám vůbec chuť připojovat Wiičko k netu (a ani vlastně nebudu kupovat tu redukci), takže já budu jenom offline.

Ale to jestli je ten Wiikey origoš nebo ne to asi těžko poznám, ale byla by to pěkná sviňárna kdyby tam montovali nějakou náhražku. Já to tam právě objednával protože mi pár lidí říkalo že už i dřív třeba objednávali PS2 s modchipem od něj a že všechno bylo v pohodě ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok to bys byl hodnej :D napis treba pm nebo na icq 468918165 abych mohl jeste na to wii od wisoft

Tak Wiičko s Wiikey od Wisoftu mi přišlo včera. Tak řeknu nějaké ty první dojmy a postřehy. Celkově to přišlo na 8720,- Kč. Když si to přepočítáte tak by to mělo být míň, ale s tím jsem nemohl nic dělat. Peníze jsem poslal předem na účet do Česka, podle emailu od Wisoftu by to stejně na dobírku neposlal.

(i tak je to výborná cena - jedna nekoupená hra a máte to zpět).

Wiikey bude asi clone, myslím si že kdyby to byl origoš tak se určitě pochlubí tou nálepkou - a žádná taková tam není. Wiičko přišlo v naprostém pořádku ze Slovenska první třídou :-). Wisoft poskytuje nějakou omezenou záruku (nejsem si ouplně jist co to znamená), v každým případě je Wii opatřeno takovou tou nálepkou (wisoft) aby ste to nemohli rozebírat.

Trošku špatně jsem si to přečetl a zjistil jsem až tedka, že všechny ty nastavení Wiikeye a boot disk apod. je v režimu Gamecube, takže pokud nemáš ovladač z GC, tak si ani neškrtneš, takže ten si budu muset někde pořídit. Vlastně ani nevím jakou verzi firmwaru Wiikeye tam mám :-) POZOR je to blbost, DOLE OPRAVENO !!

Mám tam verzi firmwaru Wiička 2.1E. Pár her (asi tři) nahlásili že budou updatovat, pak se to asi deset sekund updatovalo a resetlo a stejně je tam pořád dál to 2.1E. Poté už se updatovat nikdy nechtěli.

Hry mám stažené jenom PAL verze, pálím na DVD-R Verbatim rychlostí 6x programem ImgBurn, všechny které jsem zkusil fungovali bez problémů.

Moje první dojmy z her ... zatím nebylo moc času (hodnocení od jedné do pěti hvězd):

Mario Strikers Football (****) - parádní hra, ale musím se to pořádně naučit, zatím jsem dostával docela na prdku :-))

Super Monkey Ball (**) - to by mohla být dobrá hra, kdyby dotáhli ovládání, řekl bych že špatně reaguje na ovladač

SSX Blur (**) - je to docela pěkné, ale nějak to nemá tu správnou atmosféru, nedokázalo mě to chytnout.

Mortal Kombat Armaggeddon (****) - lidi na to nadávaj, ale mě to docela bavilo, prostě taková mlátička, jenom to chce klasik ovladač, s ním to myslím bude ještě lepší

Metroid Prime 3 (***) - hra je to parádní, jenže já moc nejsem na tyhle FPS střílečky. No prostě dobrá hra, ale ne pro mě.

Resident Evil 4 (*****) - fakt dobrá věc, ale já to nemůžu moc dlouho hrát, protože na to nemám nervy :-))).

Zelda (****) - zkoušel jsem jenom začátek, ale vypadá to vážně na pěknou hru. Rozhodně to zapařím.

Crash of the Titans (*****) od týhle hry jsem nečekal nic, protože na NDSku mě to vůbec neoslovilo. Ale na Wiičku to nemá chybu, klasická hopsačka a řekl bych docela návyková. Super hra.

Bust a Move (***) ttahle hra nemůže ničím překvapit, přesto se to hrát docela dá.

Table Tennis (Rockstar) (*) - podle mého šílená blbost, snažil sjem se přijít na ovládání ale prostě to nešlo. Ještě to zkusím ...

OPRAVA: tak tedka mi jeden maník napsal, že se to nastavení dá ovládat i bez GC ovladače, tlačítko reset jako posun a podržení jako výběr. Tak to jdu zkusit. A taky že GC ovladač není úplně to samé jako GC ovladač ... sakriš. :-) GC se připojuje přímo do Wiička zatímco clasic ovladač se připojuje přes Wiimote, takže hry pro GC s ním hrát nemůžete. Bacha na to, taky jsem to nevěděl.

OPRAVA 2: To s tím resetem opravdu funguje :-)) takže jsem updatoval na 1.9b. No asi to updatnu na 1.9g. Při tom updatování pozor at vás to nesplete, ono to totiž nejprv překontroluje jestli to co chcete updatovat je v pořádku a až jakoby na druhý pokus to updatuje. Blbinka ale může to zmást.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
respekt a dik

ale ted se vyskitl problem ze strany z ponzora (fotr matka) nwm co mi do toho kecaj ale nejak si cetl recenze a ze je to slabsi ,a jestli nechci jinou konzoli tak to bude asi tezkej boj. Pri nejhorsim si koupim neco jinyho.

ježiš co tak ty na tom budeš hrát ne?

mě se teda nepoštěstí aby mi koupili wii, sťastnej muž seš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
respekt a dik

ale ted se vyskitl problem ze strany z ponzora (fotr matka) nwm co mi do toho kecaj ale nejak si cetl recenze a ze je to slabsi ,a jestli nechci jinou konzoli tak to bude asi tezkej boj. Pri nejhorsim si koupim neco jinyho.

V tom případě bych vůbec nic neřešil a koupil PS3. K tomu ještě jeden ovladač, pár her a máš vystaráno.

A rodiče myslím taky :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam z wisoftku xbox a drazsi je to proto protoze chtej asi 300kc za postu :(

taky premejslim o Wii .. ale zajima mne jak je to stema updatama..vyjde nova hra a co ? prej se musi updatit.. mod nebo konzole? co kdyz update neni?

+ ad chip zavolam jim pres skype. jaktoze davaj klony. dyt tam jasne maj na vyber jaky chip chces. Jinak sou to ale devky ted tam maj pro nejnovejsi modely D2C chip za 3500sk.to je nak hodne ne? proc je to tak drahe..

ty levne jsou pro ostatni modely = znamena to, ze kdyz si od nich za mesic koupim konzoli budu priplacet? :(

a co kdyz chci orig wiikey kolik stoji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prr. Trochu moc otazek najednou.

a) drazsi je to proto protoze chtej asi 300kc za postu - nejen proto , taky pouzivaj silenej kurs koruny , nejlepe platit z ceskeho uctu na jejich slovensky , banka si prepocte kurs a vyjde to nejlevneji

b) jak je to stema updatama.. update jsou potreba , zatim byl ale problem jen se SMG , kdy se ( mam wiikey) cekalo na novy firmware , porad ale s wiikey funguji vsechny hry

c) proc je to tak drahe.. - vzhledem k b) - neni duvod kupovat chip za 3,5 , chtej proste vydelat

d) ty levne jsou pro ostatni modely = znamena to, ze kdyz si od nich za mesic koupim konzoli budu priplacet? .... ????

e) a co kdyz chci orig wiikey kolik stoji - je v ceniku wisoftu ale uz tam neni wii s namontovanym wiikey , duvod je asi za c)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ad c - no jde o to ze tam pisou ze Wii maj model d2C a podtim je D2Ckey pro D2C modely - 3000sk

tzn nove Wii potrebuji jen ten novy drahy chip? a co to je vubec zac ten D2ckey nikdy jsem neslysel.. znamena to ze Wiikey je zatim mimo ? Tzn pokud si ted koupim Wii s chipem bude tam ten D2ckey?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu