Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

dust514


Yawimaya

Recommended Posts

ahoj,

urcite uz jste zaregistrovali nově vycházející ps3 mmo hru dust514, která je propojena s legendární mmo PC hrou EVE Online...

více info zde

momentálně je hra ve fázy uzavřeného beta testu a já měl to štěstí že jsem se do něj dostal 8) chtěl jsem tedy vyzjistit kolik lidí to tu už hraje a případně bych rád někoho potkal ve hře a zahral si společně :psp:

uplně ideální by bylo najit nějakou českou korporaci :D

malem bych zapoměl že hra je zcela ZDARMA!

Upraveno uživatelem Yawimaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Cus tento vikend probehl na islandu EVE/DUST514 fun fest poradanej kazdorocne CCP kde bylo nekolik prednasek o vyvoji dustu a toho co nas v nejblizsi budoucnosti ceka mimo jine upgrade grafiky kterej by mel bejt 6 kvetna a 14 kvetna by mely vypustit do sveta ostrou verzi. kdo umi anglicky muze zasadni prednasku o dust skouknout zde: http://www.twitch.tv/ccp/c/2204060

Beta je jiz open takze kdo ma zajem muze se prihlasit a skusit si to zdarma samozrejme kdo mate zajem link pro free registraci zde.

Jinak hraju to taky hraju momentalne v cesky korporaci CHON zatim nas mercenary moc nejni je to stara EVE online korporace takze az pujdou transferovat isky z eve do dustu tak nas financne suportnou to je jasna vec.

Upraveno uživatelem Shivaj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu