Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

dual slot adapter - nevidím kartu ve slotu č.2


kiboko1

Otázka

Mám Dual Slot adaptér (bílý MS Pro Duo) a zatím jsem tam měl micro sd kartu vloženou pouze jednu 16 GB. Nyní jsem zakoupil totožnou micro sd kartu (stejný výrobce, stejná kapacita), zformátoval, nahrál hry a vložil do slotu 2 a v pspéčku jí nevidím, vidím pouze tu původní. Paměťovky jsem prohodil a viděl pro změnu zas jen tu novou......tudíž závěr je, že vidím vždy jen paměťovku ve slotu 1 a tu ve slotu 2 nevidím. Prosím o radu, co zkusit, abych to zprovoznil. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
musiš mit obje karty v ložene v adapteru a poté zformátovat v PSP a ukaže se velikost jaka ma byt

Díky za radu. Včera večer mne to také napadlo, že tedy zkusím zformátovat v psp obě karty najednou. Moc jsem nevěřil, že to pomůže, ale ono jo...pomohlo to. Akorát, když jsem měl původně v adaptéru pouze 1 micro sd kartu nebyl problém jí vyndat, dát do slotu v notebooku a přidávat na ní soubory (iso hry, mp3 apod.). Normálně jsem viděl strukturu adresářů tak, jak se vytvořily formátováním v psp (ISO, Video, PSP atd.) Nyní ale, když vyndám karty a dám do notebooku, tak to jednu nepřečte vůbec (píše, že chce naformátovat) a druhou sice přečte, ale je bez adresářů, prázdná. Takže přidávám věci do psp už jen tak, že ho s notebookem spojím kabelem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu