Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPhone jako rušička signálu ?


codek

Otázka

Zdravím, dal by se iphone použít jako nějaká menší rušička signálu ? (jakéhokoliv třeba jen na autíčka a letadla na dálkové ovládání) někde jsem slyšel že je to pomocí chytrých telefonů možné, nebo je dokonce i ovládat ? Prosím o nějaké info ohledně tady toho kdyby někdo měl. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

a jak by si to chtel udelat ???? jako treba rusicka 24 MHz ??? a nebo 18 MHz ???? to by ten telefon musel byt tak 20 cm silnej aby se vsechny anteny do nej vesly.... max muze rusit 2.4 GHz pasmo vcetne Bluetooth (protoze i BT jede v pasmu 2.4 GHz)..samozrejme u iP5 je to pasmo i 5 GHz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hej já fakt nevím, jen jsem to odposlouchal u jednoho rozhovoru, bavili se 2 týpci a jeden mu vysvětloval proč má na svém letadle zastaralý systém bezdrátového ovládání, no a on mu říkal že se obejde bez nějakých měřidel, ukazatelů a takových vymoženotí než aby si nechal spadnout letadlo za takový balík když to jde přerušit každým chytrým telefonem s wifinou

tak mě ten rozhovor právě zaujal a chtěl jsem si o tom něco zjistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu