Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

AC3-Liberation :Rada v singlu!


Martoch

Otázka

Ahoj, prosím poraďte! Jsem v 9 sekvenci v singlu a hned na začátku jak na mě zaútočí stráže před vilou, tak po chvíli je animace (rozhovor s nějakou ženou) a pak hra pokračuje.

Jenže mě naskočí černá obrazovka a stále bliká jen to bílé logo, zvuk jede,slyším jak se postava pohybuje a když dám pauzu, tak se menu ukáže!

Dám pokračovat a zas jen černá obrazovka, hra není kouslá, ale prostě nejde v poslední misi obraz! :cry:

Nestalo se to někomu také?

(jo a ten opravnej update jsem stáhnul už před prvním spuštěním a jiný mi to nenabízí)

Upraveno uživatelem Martoch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jestli to mas koupeny jakozto krabickovku zkus..

1) pri vlozeny karte na ac podrz prst a dej smazat.. melo by to odmazat vse uzivatelsky kolem hry, tak jako to u nekerejch her bez toho pise ze hra je z druhy ruky a nebudou trofeje..

2) mas updatlej fw na 2.02 nejnovejsi, jeslti ne muze zkusit treba to pomuze

3) zalohuj cely psv vcetne karty, nech naformatovat, vloz hru do cistyho psv... musí frčet... kdyby ne pak už nezbyde než nějakej problém v cartridge.. asi nejvetsi voser, hlavně když se ti to takhle kousne až v seq9--

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli to mas koupeny jakozto krabickovku zkus..

1) pri vlozeny karte na ac podrz prst a dej smazat.. melo by to odmazat vse uzivatelsky kolem hry, tak jako to u nekerejch her bez toho pise ze hra je z druhy ruky a nebudou trofeje..

2) mas updatlej fw na 2.02 nejnovejsi, jeslti ne muze zkusit treba to pomuze

3) zalohuj cely psv vcetne karty, nech naformatovat, vloz hru do cistyho psv... musí frčet... kdyby ne pak už nezbyde než nějakej problém v cartridge.. asi nejvetsi voser, hlavně když se ti to takhle kousne až v seq9--

Fw mám ten 2.02 už, ale nepomohlo to. Jinak hru jsem teď půjčil kámošovi, tak jak ji zahraje aspoň vyloučím jestli je to kartou s hrou.

Jestli mu to neudělá, tak zkusím zálohovat Vitu a naformátovat, ale díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu