Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

C4E’s BurnerMAX Payload Tool v0.15 - Jak na to?


kazmen

Otázka

Zdravím, rád bych se zeptal jednu věc. Máte někdo zkušenost s BurnerMAX Payload Tool? Dneska jsem zkoušel vypalovat GTA 4: Episodes from Liberty City pomocí ImgBurn, vše proběhlo v pořádku i kontrola. Další kontrola v KProbe2 mi vyhodila

Date : 29.12.2012 14:18:45

Model : 2-0-0-0 E:TSSTcorpCDDVDW SN-208AB LA02

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 3827474

Sampling count : 236058

Errors : 0

PI Max : 43

PI Average : 1,62

PI Total : 48251

PIF Max : 3

PIF Average : 0,05

PIF Total : 1524

Po spuštění v Xboxu se načte pouze obrazovka s nápisem Xbox 360 a dál se nic neděje.

Zajímá mě tedy jestli sem pochopil princip správně a při této metodě neni nijak potřeba upravovat FW mechaniky a co sem udělal špatně :)

Děkuji za odpověď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Pochopil jsi to opravdu špatně, tento program který c4eva dokončila na vánoce. Dokáže aktivovat BurnerMAX na všech mechanikách z řady lite-on ( tedy i A, C, D - pro které nebyl CFW ). Mimo jiné fungují s ekvivalenty těchto mechanik a můžou fungovat i na jiných mechanikách. Nepředpokládám však funkčnost na tvojí no-name mechanice v noteboku.

V podstatě, jde o to že po spuštění programku a aktivaci burnermax funkce musíš zpátky dostat message "BurnerMax is Enabled". Pokud ne je pro tebe tento program bezcenný. Zároveň upozornuji, že je třeba jej použít pokaždé před vypálením DVD-DL.

Je to v podstatě software, který již nyní nenutí do flashnutí burnermax CFW, které podporovali li-on mechaniky z revize B.

A zároveň tak podporuje všechny iHasky.

Doufám, že je to pochopitelné pro všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý večer všem, takže:

Mám novou vypalovačku lite-on iHas 124-04 rev. D, mám tento prográmek Payload Tool, Xbox s LT+ 3.0

vložím prázdné dvd Verbatim mk-003 (made in singapore) do mechaniky, zapnu Payload... ten vypíše ENABLED! -> iso hru protáhnu přes nejnovější abgx, vše ok, zapnu nejnovější IMG burn, nastavím v nastavení (Force Hypertuning - EnabledOnline Hypertung - Disabled, Smartburn - Enabled, Overspeed - Enabled, OPC history - Do not clear = nastavení od C4E), zaškrtnu Perform OPC .... normálně bez problému vypálím rychlostí 4x, spustím KProbe2 a výsledky:

Date : 9.1.2013 21:54:18

Model : 1-0-0-0 H:ATAPI iHAS124 D 8L04

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4267015

Sampling count : 247768

Errors : 0

PI Max : 924

PI Average : 127,60

PI Total : 3987074

PIF Max : 116

PIF Average : 13,80

PIF Total : 431196

Samozřejmě, když ji dám do Xboxu, tak Nečitelný disk...

nevím, co s tím, zkoušel jsem 2 DVD, a obě nejdou, stejný problém - ani hrát z DVD, ani instalovat... nemáte, prosím, někdo nějakou radu? pročítám tady jedno téma za druhým, ale nic jsem k tomu nenašel. Děkuji CantorCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý večer všem, takže:

Mám novou vypalovačku lite-on iHas 124-04 rev. D, mám tento prográmek Payload Tool, Xbox s LT+ 3.0

vložím prázdné dvd Verbatim mk-003 (made in singapore) do mechaniky, zapnu Payload... ten vypíše ENABLED! -> iso hru protáhnu přes nejnovější abgx, vše ok, zapnu nejnovější IMG burn, nastavím v nastavení (Force Hypertuning - EnabledOnline Hypertung - Disabled, Smartburn - Enabled, Overspeed - Enabled, OPC history - Do not clear = nastavení od C4E), zaškrtnu Perform OPC .... normálně bez problému vypálím rychlostí 4x, spustím KProbe2 a výsledky:

Date : 9.1.2013 21:54:18

Model : 1-0-0-0 H:ATAPI iHAS124 D 8L04

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4267015

Sampling count : 247768

Errors : 0

PI Max : 924

PI Average : 127,60

PI Total : 3987074

PIF Max : 116

PIF Average : 13,80

PIF Total : 431196

Samozřejmě, když ji dám do Xboxu, tak Nečitelný disk...

nevím, co s tím, zkoušel jsem 2 DVD, a obě nejdou, stejný problém - ani hrát z DVD, ani instalovat... nemáte, prosím, někdo nějakou radu? pročítám tady jedno téma za druhým, ale nic jsem k tomu nenašel. Děkuji CantorCZ

Taky jsem měl stejný problém, zkus v tom ABGX nastavit při autofixu level 3. Právě jsem to otestoval na Forza 4 a jede :-) Horizon jsem ještě nezkoušel, ale brzy ho zkusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky jsem si teď koupil iHAS124-D, vypálil jsem zatím jen 2 DVD, ale taky to ještě není nic moc..

První byl Marvel Battle - verifikace ok, xbox to přečte a v pohodě nainstaluje na hdd, ale v kprobe nic moc:

Force Hypertuning - Enabled

Online Hypertung - Enabled

Smartburn - Enabled

Overspeed - Disabled

OPC history - Clear

IMGBurn: Perform OPC = Vypnuto, BurnProof = Zapnuto, I/O Buffer Size = 512MB

Date : 9.1.2013 19:58:25

Model : 2-0-0-0 F:ATAPI iHAS124 D 8L04

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4267007

Sampling count : 246529

Errors : 0

PI Max : 566

PI Average : 137,90

PI Total : 4309560

PIF Max : 17

PIF Average : 1,37

PIF Total : 42815

Druhý kus, Pixar Rush - verifikace ok, xbox při instalaci hází chybu mezi 55-70% (v tomto místě je kvalita podle kprobe nejhorší), na třetí pokus se podařilo nainstalovat i na hdd.

Force Hypertuning - Enabled

Online Hypertung - Enabled

Smartburn - Enabled

Overspeed - Disabled

OPC history - Clear

IMGBurn: Perform OPC = Zapnuto, BurnProof = Vypnuto, I/O Buffer Size = 512MB

Date : 10.1.2013 0:56:21

Model : 2-0-0-0 F:ATAPI iHAS124 D 8L04

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4267012

Sampling count : 249922

Errors : 0

PI Max : 733

PI Average : 51,46

PI Total : 1609003

PIF Max : 106

PIF Average : 4,95

PIF Total : 154810

Každopádně, ty výsledky v kprobe jsou tristní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky jsem si teď koupil iHAS124-D, vypálil jsem zatím jen 2 DVD, ale taky to ještě není nic moc..

První byl Marvel Battle - verifikace ok, xbox to přečte a v pohodě nainstaluje na hdd, ale v kprobe nic moc:

Force Hypertuning - Enabled

Online Hypertung - Enabled

Smartburn - Enabled

Overspeed - Disabled

OPC history - Clear

IMGBurn: Perform OPC = Vypnuto, BurnProof = Zapnuto, I/O Buffer Size = 512MB

Druhý kus, Pixar Rush - verifikace ok, xbox při instalaci hází chybu mezi 55-70% (v tomto místě je kvalita podle kprobe nejhorší), na třetí pokus se podařilo nainstalovat i na hdd.

Force Hypertuning - Enabled

Online Hypertung - Enabled

Smartburn - Enabled

Overspeed - Disabled

OPC history - Clear

IMGBurn: Perform OPC = Zapnuto, BurnProof = Vypnuto, I/O Buffer Size = 512MB

Každopádně, ty výsledky v kprobe jsou tristní.

Zkus nastavení:

IMGBURN:

Layerbreak: Calculate optimal

OPC=OFF

BurnProof=ON

Buffer:512MB

SB=ON

FHT=ON

OS=OFF

OHT=OFF

Přesně tohle nastavení mi na mé iHas124 D funguje :) DVD Verbatim MK003...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ty výsledky už jsou podstatně lepší než předtím, ale ještě to není úplně ono. Buďto ještě zkusím zapnout OPC, vypnout úplně hypertuning, nebo zkusím pálit 6x. Musím ale koupit větší balení DVD, ať mám co ku*vit :)

Date : 17.1.2013 17:26:05

Model : 1-0-0-0 H:ATAPI iHAS124 D 8L04

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4267065

Sampling count : 250133

Errors : 0

PI Max : 230

PI Average : 21,05

PI Total : 658487

PIF Max : 11

PIF Average : 0,35

PIF Total : 10856

post-39338-14687162611588_thumb.png

Ale v xboxu se to nainstaluje na hdd plnou rychlostí, jen v cca 42% mechanika mírně zpomalila a zase zrychlila. Zkoušel jsem pak smazat a instalovat několikrát znova, jde to na každý pokus.

Takže to asi nebudu řešit, oproti těm prvním dvěma kopiím je to nebe a dudy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tom-tom: přesně tak... výsledky z Kprobe nejsou nijak závratné, ale co, důležité je, že to funguje :)

Pokud zkusíš něco změnit, napiš co a výsledky.... to samé vyzkouším já... třeba to dopilujem...

ale rychlostí 6x bych určitě nepálil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na poslední DVD jsem pálil klasickou XDG2 hru, takže není až po okraj, ale i u ní jsem zkusil měnit parametry vypalování a projet výsledek v Kprobe.

Nevím, jestli při testování kvality kopie hraje roli to, zda jde o XDG2 nebo XDG3, ale podle mě je to jedno, ty vrstvy se pálí stejně, akorát XDG2 má layerbreak dřív.

Tentokrát jsem použil:

IMGBURN - OPC zapnuto, BurnProof zapnuto, write buffer 512MB, rychlost 4x

LiteOn - zapnuto jen SmartBurn, oba hypertunningy i overspeed vypnuto

post-39338-14687162615881_thumb.png

post-39338-14687162616581_thumb.png

post-39338-14687162617742_thumb.png

Jestli totéž bude platit i na XGD3, tak je to dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkus nastavení:

IMGBURN:

Layerbreak: Calculate optimal

OPC=OFF

BurnProof=ON

Buffer:512MB

SB=ON

FHT=ON

OS=OFF

OHT=OFF

Přesně tohle nastavení mi na mé iHas124 D funguje :) DVD Verbatim MK003...

Dobrý večer, mohu se zeptat jestli jste toto nastavení zkoušel pro XGD3 a konkrétně jaké tituly? Mám také ihas revize D a tool 0.15, odpovídal jsem Vám na druhém topicu, ale vidím, že jste tady. Já mám zatím nejlepší zkušenost s OPC Off a rychlostí 2,4 x. Děkuji za odpověď, třeba to nějak vyladíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pálím samozřejme na MK003. Jistěže IMGburn píše, že mechanika umí jen rychlost 4x, když zadám 2,4x, ale zdá se mi, že rate vypalování ukazuje v kilobitech, že běží pomaleji, než když zadám rychlost 4x. To je,ale moje doměnka.

Mé zkušenosti jsou zatím tyto:

Takže, já jsem zakoupil Ihas124-04 DU, pálil jsem rychlostí 4x se zapnutým OPC + BurnerMax Payload tool 0.15 a úspěšně jsem vypálil hratelné Ghost Recon a Dead or Alive 5.

Pak to, ale přišlo: další 3 pokusy(Forza Horizon, Skyrim a AC 3), při stejném nastavení vždy jen do menu a pak zásek. Tak jsem zkusil rxchlost 2,4 s OPC a to samé.

Pak jsem zkusil Skyrim 2,4 x, bez OPC a ejhle, jede.(nahráno cca 6 hodin) Takže si myslím, že tohle bude defaultní nastavení pro(alespoň u mě) úspěšný burning. Další pokusy po neděli, došla DVD. Pokud to, ale potvrdí reburn Forzy Horizon, budu přesvědčen. Četl jsem, že s ní tady máte taky stejný problém, tudíž ji berme jako pokusného králíka.

Nicméně další vliv bude mít nastavení advanced settings v IMGburnu. Tady vidím, že máte bohatší zkušenosti.

A ještě nevím, zdali mám aktualizovat FW mechaniky. Mám stažené další 3 verze tohoto FW. Moc o tom, ale nevím. Každá rada dobrá.

Jinak jsem vděčný, že někdo konečně založil topic s aktuální problematikou, protože číst stále dokola, jak se nedá sehnat ihas 124 B, je naprosto zoufalé. Aktuální SW a tím i téma k diskuzi je prostě Burner max Payload tool!!!

Upraveno uživatelem Kisame
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pálím samozřejme na MK003. Jistěže IMGburn píše, že mechanika umí jen rychlost 4x, když zadám 2,4x, ale zdá se mi, že rate vypalování ukazuje v kilobitech, že běží pomaleji, než když zadám rychlost 4x. To je,ale moje doměnka.

Mé zkušenosti jsou zatím tyto:

Takže, já jsem zakoupil Ihas124-04 DU, pálil jsem rychlostí 4x se zapnutým OPC + BurnerMax Payload tool 0.15 a úspěšně jsem vypálil hratelné Ghost Recon a Dead or Alive 5.

Pak to, ale přišlo: další 3 pokusy(Forza Horizon, Skyrim a AC 3), při stejném nastavení vždy jen do menu a pak zásek. Tak jsem zkusil rxchlost 2,4 s OPC a to samé.

Pak jsem zkusil Skyrim 2,4 x, bez OPC a ejhle, jede.(nahráno cca 6 hodin) Takže si myslím, že tohle bude defaultní nastavení pro(alespoň u mě) úspěšný burning. Další pokusy po neděli, došla DVD. Pokud to, ale potvrdí reburn Forzy Horizon, budu přesvědčen. Četl jsem, že s ní tady máte taky stejný problém, tudíž ji berme jako pokusného králíka.

Nicméně další vliv bude mít nastavení advanced settings v IMGburnu. Tady vidím, že máte bohatší zkušenosti.

A ještě nevím, zdali mám aktualizovat FW mechaniky. Mám stažené další 3 verze tohoto FW. Moc o tom, ale nevím. Každá rada dobrá.

Jinak jsem vděčný, že někdo konečně založil topic s aktuální problematikou, protože číst stále dokola, jak se nedá sehnat ihas 124 B, je naprosto zoufalé. Aktuální SW a tím i téma k diskuzi je prostě Burner max Payload tool!!!

Já můžu potvrdit,že F*H* s nastavením, co jsem uváděl výše,funguje: tedy

pro mé MK 003

Layerbreak: Calculate optimal

OPC=OFF

BurnProof=ON

Buffer:512MB

SB=ON

FHT=ON

OS=OFF

OHT=OFF

rychlost 4x

Zatím vyzkoušena tedy FH, YSFE a F1RS .. dnes ještě zkusím FC3 tak dám vědět

Upraveno uživatelem CantorCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

trocha dokumentace o mém vypalování a výsledcích:

pokus č 1): Nastavení: OPC: off, BurnProof: on, BUFFER: 40MB, FH: off, OHT: off, OS: off, SB: on, 4x, chyba v instalaci asi ve 40%, Unredeable disc při načítání

post-66222-14687162657061_thumb.jpg

Pokus 2) Nastavení: OPC: on, BurnProof:on, BUFFER: 40MB, FH: on, OHT:off, OS:on, SB: on, 4x, chyba v instalaci asi ve 40%, Unredeable disc při načítání

post-66222-14687162658445_thumb.jpg

Pokus 3) AKTUALIZACE FW mechaniky,vymazána pamět OPC (clear OPC history), Nastavení: OPC: off, BurnProof:on, BUFFER: 40MB, FH: on, OHT:off, OS:on, SB: on, 4x, hra najela do Menu, ale při načítání závodu Unredeable disc, chyba v instalaci asi ve 40%,

post-66222-14687162659479_thumb.jpg

Pokus 4) Nastavení: OPC: off, BurnProof:on, BUFFER: 512MB, FH: on, OHT:off, OS:off, SB: on, 4x,záloha funguje a jde nainstalovat

post-66222-14687162660487_thumb.jpg

Pokus 5) Nastavení: OPC: off, BurnProof:on, BUFFER: 512MB, FH: on, OHT:off, OS:off, SB: on, 4x, záloha funguje a jde nainstalovat

post-66222-14687162661573_thumb.jpg

Pokus 6) Nastavení: OPC: off, BurnProof:on, BUFFER: 512MB, FH: on, OHT:off, OS:off, SB: on, 4x,záloha funguje a jde nainstalovat

post-66222-14687162696683_thumb.jpg

Pokus 7) nejlepší výsledek... vypalováno v Safe Modu windows....ale páli se to asi 5 hodin :D :/

Nastavení: OPC: off, BurnProof:on, BUFFER: 512MB, FH: on, OHT:off, OS:off, SB: on, 4x, záloha funguje a jde nainstalovat

post-66222-14687162711945_thumb.jpg

Upraveno uživatelem CantorCZ
Další test
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na poslední DVD jsem pálil klasickou XDG2 hru, takže není až po okraj, ale i u ní jsem zkusil měnit parametry vypalování a projet výsledek v Kprobe.

Nevím, jestli při testování kvality kopie hraje roli to, zda jde o XDG2 nebo XDG3, ale podle mě je to jedno, ty vrstvy se pálí stejně, akorát XDG2 má layerbreak dřív.

Tentokrát jsem použil:

IMGBURN - OPC zapnuto, BurnProof zapnuto, write buffer 512MB, rychlost 4x

LiteOn - zapnuto jen SmartBurn, oba hypertunningy i overspeed vypnuto

[ATTACH=CONFIG]19694[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19695[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]19696[/ATTACH]

Jestli totéž bude platit i na XGD3, tak je to dobré.

POZOR na to! Hlavní a nejdůležitější myšlenka tématu a samotného Payload tools je umožnit "správně natlačit" velikost XGD3 na dvd... takže to co ti půjde na xgd2 nemusí vůbec znamenat úspěch u xgd3!

Upraveno uživatelem CantorCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to je vyčerpávající. Jsem bohužel celý víkend v práci, takže konkrétní poznatky zatím nepřidám, ale jednoznačně souhlasím, že XGD2 hry, by jsme do těchto testů vůbec zahrnovat neměli. (s těmi jsem ani žádný problém nikdy neměl, tam šlo DVD do koše snad jen u několika prvních) A hlavně to vypadá, že začíná být v módě OPC - OFF!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to je vyčerpávající. Jsem bohužel celý víkend v práci, takže konkrétní poznatky zatím nepřidám, ale jednoznačně souhlasím, že XGD2 hry, by jsme do těchto testů vůbec zahrnovat neměli. (s těmi jsem ani žádný problém nikdy neměl, tam šlo DVD do koše snad jen u několika prvních) A hlavně to vypadá, že začíná být v módě OPC - OFF!!!

Tak zase je dobře, že Tom-tom přidává i své poznatky... hlavně je třeba nebrát moc ohled na výsledky právě XGD2 a protože je ten proces správného nastavení složitější, asi bychom neměli xgd2 pálit vůbec..samozřejmě v rámci našeho "snažení"a hledání té správné cesty... kdyžtak vysvětlím, kdyby měl někdo zájem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo, v pořádku. XDG2 sem tahat nebudeme. Ale měl jsem poslední DVD a 2 tituly k vypálení. Vzhledem k tomu, že jsem při vypalování XDG3 měl teď z 10ti ks balení 50% vyhozených, rozhodl jsem se pro tutovku a vypálil XDG2 titul. Ale protože jsem se prvně připravoval na XDG3, měl jsem aplikovaný i patch z payload tool včetně nastavení imgburn a pak jsem jen změnil img, napadlo mě udělat test tohoto dvd a porovnat s výsledkem jiné XDG2 hry, kterou jsem pálil předtím, než jsem si začal hrát s nastavením. Rozdíl je markantní, samozřejmě ve prospěch posledního vypalování.

Vypalovačka zapisuje XDG2 a XDG3 na disk stejným způsobem, rozdíl je akorát v těch cca 200MB navíc u XDG3. Proto se chystám na test se stejným nastavením u XDG3, protože si myslím, že u těchto kopií je důležité mít zapnutý jen SmartBurn a výsledek by měl být logicky stejně dobrý jako u XDG2 média.

Ikdyž, někde na fóru tx v tématu iHAS124B se psalo, že právě čipset vypalovačky potřebuje mít zapnutý i FHT, aby mohl zapsat data za hranici dvd. Tak nevim. Ale vzhledem k tomu, že s "osvědčeným" nastavením pro 124B mám výsledky naopak nejhorší, jsem přesvědčený v tom, že 124D je hodně odlišná a FHT možná nepotřebuje.

Jinak, ten tvůj poslední test v safemodu je výborný. Můžeš popsat, co dělaly ukazatele bufferu vypalovačky a imgburnu, když se to pálilo? Podle mě to držel burnproof, protože se vypalovačce na 4x rychlost nedostávalo dat. Tím jsi defacto donutil vypalovačku pálit pomaleji a dvd mělo při pálení víc času k chládnutí. Že to trvalo tak dlouho, čemu to vadí? Pálím jen pro sebe, tak proč to nenechat jet přes noc že :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Můžu opět požádat o pomoc? Už i taky nevím rady... Snažil jsem se vyzkoušet všechny možné nastavení ImgBurnu ( poslední verze ), hry vždycky poctivě projedu přes ABGX360 ( 1.0.6 ) a i přes to, se mi některé hry prostě nedaří pálit... respektive se vypálí krásně do 100%, ale pak xbox buď napíše, že je Disc is unreadable( COD BO 2, Forza Horizon ), nebo třeba disk spustí, ale spadne ( PES13, dva obrázky a konec ) a nebo v případě Hitmana hra dojde až do menu, kde po vybrání mise nic nejede... Jinak se povedly vypálit zřejmě starší hry - Blur, Forza Motorsport 4, Assassins Creed : Brotherhood, Tomb Raider Underworld, NHL 12, Tony Hawk a jiné... Pro jistotu : Vypaluju na ntb ( zkoušeno na dvou různých - domácí Dell, i pracovní HP ) s připojenou Lite-On iHas124 rev D a řadičema použitím Payload tool ( vždy napíše v pořádku načteno a velikost disku se jeví v ImgBurn ok. ), část hratelných her pálena na Dell, část na HP, to samé i u nepovedených... ale vždy se DVD vypálí bez nějakého kolísání rychlosti, krásně přejde na druhou vrstvu a i přes to mi ty hry nejedou... už začínám být zoufalý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj chlapi, nevím zda je to tu ještě živé, ale pokud někdo znalejší se sem dostane, prosím nakopněte mě...

Včera jsem koupil ihas124 revize E. Dobrá zpráva je, že BurnerMax Payload tool 0.15 jí dokáže přepnout na "BurnerMax is Enabled".

IMGBURN pak ukáže volné místo místo 8,5 opravdu 8,7.

Ale problém. Vždy při přechodu na druhou vrstvu (přesně při 50%) IMGBURN vyhodí tuto chybu a DVD DL je vypalé jen z poloviny (jen jedna vrstva):

i15423_1.JPG

Bohužel nevím zda je bezpodmínečně nutné používat Verbatimky. Neměl jsem je zrovna k dispozici tak jsem to zkusil s MediaRange. Ale to by až takovej problém být neměl ne???

Konkrétně FarCry 3. *.dvd je vytvořen abgx i jsem zkoušel použít origo (měl ale stejnou hodnotu) Ale vypalování se sekne i u jiných her velikosti 8,7GB (XGD3)

Nastavení v IMGBURN zkoušeno tady podle Vás (ale i default), ale bez úspěchu.

Prosím prosím co je špatně? Špatná media (musím mít Verbatim), revize ihas - E, nebo nějaké špatné nastavení???

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj. Tohle se bohužel stává. Občas i tak, že z packu 10 dvd je jich 8 na odpis. - to ovšem platí jenom pro jiné značky, než verbatim. Pokud jsi použil nastavení, které je tam uvedeno, tak 1) chvíli trvá, než si "program vytvoří správné schéma vypalování" - abych to takhle zjednodušil... prostě na začátku se může stát, že pár dvd nebude fungovat... u mě to trvalo asi 4-5 dvd. 2) verbatimky jsou, dá se říct, 100% vyzkoušené, že fungují. tvou chybu připisuji špatným dvd :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu