Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DROPBOX seriozně.


triss

Recommended Posts

Ahoj.. Pro všechny ty, kteří třeba nevědí a měly by zájem.Ostatní mě prosím hned nekamenujte.

Upřímně. Potřeboval bych trochu místa na dropboxu, tak pokud by měl někdo zájem a používá android, nebo by chtěl mít prostě úložiště na netu na nějaké své zálohy , tak stačí kliknout na můj link a

ihned získá o 500mb více a já je získám také.Nikdo nemusí mít žádný strach, že bude něčím nějak vázaný.Jsou i jiná úložiště, ale mě prostě nejvíc sedí DROPBOX. Androidí Aplikace Titanium Backup

pro kompletní zálohu vašeho mobilu, spolupracuje přímo s DROPBOXem a pokud chcete, tak zálohuje Váš systém přimo na tomto úložišti.Tudíž si můžete zálohu kdykoliv stáhnout a telefon obnovit.

Samozřejmě z jakéhokoliv PC či mobilu po zadání vašeho jména a hesla.

1. Nejprve se registrujte. Zde vyplníte jméno, příjmení, email a zvolíte si heslo. (jméno samozřejmě nemusí být reálné, mailová adresa ano)

2. Po registraci vám bude nabídnuto stažení desktopového klienta.

3. Hned po registraci máte účet s 2 GB. Dropbox ale nabízí váš učet navýšit. Instalací klienta do svého PC nebo mobilu můžete získat 250 MB. Přehled všech úkolů nalenete v záložce GET STARTED.

Ukol je např. uploadnutí jediné fotky a zíkáte dalších 250 MB atd atd.Je na každým kolik si vybuduje místa.Gratis se dá vybudovat myslím 16GB , což bohatě stačí (Doživotně).

Další předností Dropboxu je, že libovolnou složku nebo soubor můžete sdílet mezi své přátele. Nedávno začal spolupracovat i s Facebookem a umožnil skupinám sdílet své soubory.

Dropbox patří do skupiny tzv. webových úložišť pro jakékoliv zálohy, které jdou posílat jak z PC, tak z mobilu.

Zde můj link pro okamžité získání 2.5GB volného úložiště. http://db.tt/ytM1mkI4

PS : Pokud by potřeboval někdo nějak pomoct, tak se stačí ozvat a rád pomůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu