Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BurnerMAX Payload Tool v0.15


yarin

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych otevřít téma jaké máte zkušenosti s BurnerMAX Payload Tool v0.15 a jak vám funguje na vaší vypalovačce a jakou máte kvalitu záložních disku.

Pokud se najde někdo kdo neví o jakém prográmku je řeč tady se dozvíte více:

http://forums.360mods.net/downloads.php?do=file&id=34

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednu doma mám (optiarc) , ale mám problém s kvalitou vypálených her, ani jedna nelze nainstalovat - píše chybu.

Fifa 13 nejde ani spustit ani instalovat při 55 % vyhodí chybu - zkoušeno 5 dvd !

Horizon sice jde spustit ale po úvodním videu se sekne, instalovat nejde.

FC3 jde dokonce i hrát ale instalovat nejde :-(

Samozřejmě vypaluji na Verbatim DVD+R DL Singapur, rychlostí 2,4 nebo 4, abgx OK

Neví někdo kde by mohla být chyba ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednu doma mám (optiarc) ....

a mohl by jsi uvést model?

Jinak, mohl by někdo potvrdit/ vyvrátit, jestli mu to doma funguje? Na stránkách Xecuter je totiž iHas 124 rev. C uvedena jako fungující, ale četl jsem zase na jiných stránkách, že mu právě s touto vypalovačkou žádná hra nejede...

CantorCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model je to:

ACER optiarc dvd rw ad-7580s

Včéra jsem pořídil:

LITEON slimtype eTAU108 3 AL03

Na obě jde instalovat BURNER MAX tool v0.15 ale problém je, že vypálená hra nelze instalovat (chyba v cca 50%) a v některých případech ani spustit.

Samozřejmě pálím na verbatim, rychlost 2,4 nebo 4, abgx ok

Dle mého úsudku bude problém někde při vypalování na druhou vrstvu,

protože při verifikaci v imgburnu to pokaždé ve 49% začne vypisovat vadné sektory.

Poradí mi někdo ?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BurnerMAX jsem zkoušel přímo na mechanice iHAS124-B na jednu kopii hry a registroval jsem stejný problém. Ve zhruba 50% je chyba při instalaci hry na HDD.

Pravda, nezkoušel jsem laborovat s nastavením ve smyslu:

For iHas burners B, C and D, recommended settings are:

Force Hypertuning - Enabled

Online Hypertung - Disabled

Smartburn - Enabled

Overspeed - Enabled

OPC history - Do not clear

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BurnerMAX jsem zkoušel přímo na mechanice iHAS124-B...

Právě s touhle iHaskou neptřebuješ BM Payload, když na ní je původní iXtreme Burner Max, ne?

Ale stejně je to divné, že to nejede... možná by stálo za to, zkusit si pohrát s tím nastavením :-/

EDIT: teď jsem našel na jiném webu toto:

It is of the upmost importance that the Force Hypertuning Setting is enabled

MTK chipset drives that do not have this setting enbled always seem to fail verification at sector 2112480 and contrary to popular belief a comparison of the ripped iso with the disc data is paramount.

Upraveno uživatelem CantorCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě s touhle iHaskou neptřebuješ BM Payload, když na ní je původní iXtreme Burner Max, ne?

Přesně tak, Payload Tool nepotřebuji, ale chtěl jsem to vyzkoušet, holt mě to stálo DVD. S Payloadem jsem měl zapnutý jen Smart Burn.

EDIT: teď jsem našel na jiném webu toto...
Dnes jsem však do iHASky flashnul iXtreme Burner Max fw, nastavil (a v ImgBurnu zapnul OPC před zápisem):

Force Hypertuning - Enabled

Online Hypertung - Enabled

Smartburn - Enabled

Overspeed - Disabled

Zatím vypálená jedna kopie, test kopie dopadl úspěšně a hra jde nainstalovat, tak snad u dalšího pálení XGD3 nebude problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fajn. Přidám vlastní zkušenost... :cry:

koupil jsem si novou vypalovačku...Lite-on iHas 124-04 rev D, spustil Payload, všechno se načetlo, jak mělo, v ImgBurnu jsem nastavil všechna nastavení podle návodu, úspěšně jsem zálohoval Forzu Horizon a ejhle: Unreadable disk.... ? tak já už nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CantorCZ;1310646]Tak fajn. Přidám vlastní zkušenost... :cry:

koupil jsem si novou vypalovačku...Lite-on iHas 124-04 rev D, spustil Payload, všechno se načetlo, jak mělo, v ImgBurnu jsem nastavil všechna nastavení podle návodu, úspěšně jsem zálohoval Forzu Horizon a ejhle: Unreadable disk.... ? tak já už nevím[/size]

Beru zpět a mohu potvrdit funkčnost tohoto programu na vypalovačce iHas 124 rev. D !! Stačilo trochu upravit nastavení a už to šlape, jak má... Takže nastavení, které u mně funguje na DVD Verbatim MK003: Nejprve je třeba AKTUALIZOVAT FIRMWARE MECHANIKY!! 2) Vypnout OPC v IMGburn... 3) restartovat PC.... Potom smazat historii OPC (Clear OPC), Nastavení v IMGBURN: Layerbreak= Calculate optimal, OPC=OFF, velikost bufferu=512 MB, Smart Burn =ON, FHT=ON, OS=OFF, OHT=OFF

Potvrzeno na Forza Horizon a Your Shape Fittness E2012

:party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

Takže, já jsem zakoupil Ihas124-04 DU s FW 8LO4, pálil jsem rychlostí 4x se zapnutým OPC + BurnerMax Payload tool 0.15 a úspěšně jsem vypálil hratelné Ghost Recon a Dead or Alive 5.

Pak to, ale přišlo: další 3 pokusy(Forza Horizon, Skyrim a AC 3), při stejném nastavení vždy jen do menu a pak zásek. Tak jsem zkusil rxchlost 2,4 s OPC a to samé.

Pak jsem zkusil Skyrim 2,4 x, bez OPC a ejhle, jede. Takže si myslím, že tohle bude defaultní nastavení pro(alespoň u mě) úspěšný burning.

Nicméně další vliv bude mít nastavení advanced settings v IMGburnu a ještě nevím, zdali mám aktualizovat FW mechaniky. Mám stažené další 3 verze tohoto FW.

Upraveno uživatelem Kisame
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu