Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem po updatu FW na 4.31


miz012

Recommended Posts

Ahoj vsichni,

Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nemate stejny problem. Nejak se mi po vypnuti "smaze" parovani s gamepadem...

Pustim PS3, pripojim kabel naparuju gamepad, vse OK. Kdyz PS3 vypnu a opetovne zapnu pomoci ovladace je vse OK take.

Ale kdyz PS3 vypnu a chci zapnout ovladacem treba po 5 hodinach, tak se PS3 zapne, gamepad se nesparuje (porad blikaji vsechny ledky) a dokonce i PS3 nabehne do zvlastniho modu, musim pripojit gamepad kabelem, zmacnkout PS tlacitko a konzole se restartuje korektne.

Uz nevim, co s tim.

Poradite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, for jsem precetl nespocet - nikdo stejny problem.... hlavne pry nenacita disky s hrami!!! a treba pry tuhne COD BO 2.

Ja zatim nasel jen tento problem (parovani s gamepadem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen maly dotaz jaky rozdil mezi orginal diskem a neorginal diskem?

No je to trosku slozitejsi :)

Mam Slim 160 a sem tam se stane, ze slysim piskavy zvuk (cca 2x do mesice) a nevim, od kud to muze vychazet (vse jede dal, zadne seknuti). Tak me napadlo vymenit disk...

A mel jsem doma jeden disk 20 GB (z xboxu 360 - ten jsem si menil za 120). Tak jsem pouzil ten.

Zapojil jsem, chtelo to update z flasky - provedeno, disk se zformatoval a nainstaloval dash. Vse chodilo OK, az na to parovani ovladace...

Nevim, jestli ten disk od "MS" nema nejak upraveny FW, boot record nebo tak neco a s PS3 se hada (u xboxu sli uspesne nahradit "MS" disky disky WD do kterych se flashoval jiny FW - z Fujistu Siemens).

Kazdopadne s diskem, se kterym jsem PS3 koupil se chyba parovani neprojevuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajo no to piskani muze delat lozisko na ventilatoru, staci kapka silikonove vaseliny a problem je vyresen na dost dlouho. Co se tyce toho disku tak si nemyslim ze to je tim, ze disk je z jine kosole anebo notasu proste ten dist to ma uz zasebou a chyba bude primo v nem. Zkusil bych ho dat otestovat na nejakem PC, softu na testovani disku je plny net pak popripade ho naformatovat znova na FAT32.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu