Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaké hry koupit?


rustyjohn42

Recommended Posts

Jestli to dobře čtu tak tam mezi těma hrama má A což by znamenalo obě hry.. ale nechci lhát.. Jestli třeba mu jde o to se vejít do nějaký částky nebo jestli chce jen jednu hru..

Edit: Tak určitě každej má svůj šálek čaje.. Hitman je parádní o tom žádná ale já spíš preferuju na konzoli hry který se mi na tom hrajou dobře.. Kdybych si měl opravdu vybrat z her co bych chtěl a neměl bych je tak bych spíš volil Uncharted nebo RDR ..

Upraveno uživatelem S4m0s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to jsem prehlid tak to sorry ale pro me je proste hitman lepsi a batman nuda ale kazdy ma na to jiny nazor

Edit: jo Uncharted je nej serie jakou znam tu pokud nema tak to urcite koupit rdr je taky hodne dobry, ale z tech her co napsal prefuruji to co jsem napsal.

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby jsi mel penize,tak si koupis vsechny,ale protoze je asi nemas tak zacni od nejlevnejsi a to KZ3, dohraj prodej a kup batmana za 400,- a za takove 2-3 mesice bude stat i hitman pod 600,- takze se behem 4-5 mesicu zahrajes vsechno a nebude te to stat ani 1 tis.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu