Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomooooooc!Crysis2 Bug! (PS3)


Azazen

Recommended Posts

Prosim Vas stalo se nekomu z vas u Crysis 2 kdyz mate znicit emzacky tank a chvili po te se objevi chino s dvema autami ktery me ma udajne odvest ale me se nic s toho nestalo?hral jsem to 7krat za sebou od checkpointu zadny cheaty hraju na supersoldiera.....proto sem tak na.....j!!!!!clovek se s tim trapi atd a nakonec se nedostanu pres nejakej ♥♥♥♥♥ni bug?:(ja to nechapu fakt sem to zkousel tolikrat po sobe by jste ani neverili mam to tak naskilleny ze ten tak polozim pod 20vteřin ale jak mile přijedou kámoši tak se prostě nic dál neděje sklopí mi to zbraň a běhej si tady..................toho china sem i zkoušel džípem přejet jesli se třeba odsekne bo něco ale nic akorát ho posunu na jiný místo a on stejně blbě zasekle čumí a nic neříká........jasně baví mě utrácet prachy za hry který nejdou dohrát!...........:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobny zasek jsem mel u crysis 1 kdy neslo pokracovat ve hre takze doporucuju zacit znovu celou kapitolu ne jen checkpoint a na youtube omrknout tuhle kapitolu jak postupovat. Ja takhle prisel na chybu ve hre ze jsem zkusil otevrit dvere na ktery se nesmi sahnout driv nez hra chce o cca 1 checkpoint dal... :-) a az diky youtube mi to docvaklo kde je problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tohle jsem řešil před měsícem, taky na supersoldiera. Ten hňup musí přijít a z

ačít mluvit. Jenže se proménáduje kolem dokola a jen čumí. Zkus to znovu a po zabití robota se drž zhruba v místech kam přijedou ty džipy, zhruba aby vylezl někde u tebe. Snad se dá do řeči mě se to podařilo až na popáté.

Hodně štěstí.

Jo a dej si novou kapitolu, tím to asi bude nejpravděpodobněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu