Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox360 z německého Amazonu


PaSiKra

Recommended Posts

Tak mě syn přemluvil ke koupi Xboxu 360, teda hlavně kvůli Kinectu. Mám vyhlídnutou verzi 250Gb + Kinect.

Díval jsem se po našich e-shopech a cena je někde kolem 8000,- a výše a na německém Amazonu se dá pořídit za cca 6500,- s poštou do ČR zdarma.

Je nějakej problém při nákupu konzole z Německa ? Po zakoupení mám v plánu provést RGH takže se zárukou to bohužel risknu a budu věřit že to bude neporuchovej kousek spíše mě zajímá jestli není problém ješte v něčem jiném.

Odkaz na německej Amazon - http://www.amazon.de/Kinect-Sports-Central-Download-Bundle/dp/B008X1ODS8/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1357502152&sr=8-4

Díky za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jej nakonec z toho Amazonu pořídil. Vyšlo to v přepočtu na 6700,- s dopravou asi to byla nějaká vánoční akce, protože hned druhej den už stál o 20Euro více. Objednal jsem v neděli večer a ve středu odpoledne už byl doma. Zatím šlape jak má, chystám se na RGH tak snad bude šlapat v pořádku i do budoucna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu