Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vita to muze zabalit - Nvidia Project Shield !


Quicksilver

Recommended Posts

uprimne na delsi vyuziti a chvilkovou zabavu pro me bylo asi Nintendo Wii naprosto nejzabavnejsi a nejvyuzivanejsi..Xbox me vzdycky po mesici prestal bavit, PS3 jakbysmet..PSP me bavilo na cestach tak 20minut, hlavne uz neudelali nic jako loco roco, takze to slo take celkem brzo pryc..a PSP Vita?? jestli to vydava nejakou auru MUST HAVE tak jsem asi auroslepej..prijde mi to pouze novejsi hardwarove namakanejsi PSP, ale neco technicky zavratneho ne. Naopak napriklad Wii U me docela zaujalo. Nabizi neco noveho, novy styl hrani, sice clovek musi mit "prerostly" tablet v ruce, ale je to alespon neco NOVYHO s novyma hernima titulama, s novou herni technologii, atd..

kazdopadne abych neco napsal k diskuzi..porizovat si za x tisic neco takhle opravdu oskliveho, abych si zahral androidi hry? Je sice super, ze to vykonove zvladne unreal enginy (jestli jsem to teda spravne pochopil), ale k cemu to bude, kdyz tech her bude 5 a pak se na to zapomene..dle meho nevyuzitelne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nintendo má takovou myšlenku,kterou už dřív využilo a to,že konzoli vydají dřív ,než SONY a Microsoft,prodají pár set tisíc kusů,potom přijdou konzole od sony a MS ,nintendo konzoli zlevní o tisíce a pak to dopadne jako s Wii - bude nejprodávanější.

Wut? Wii U je první na trhu od doby NES. SNES, N64, GC ani Wii nebyly první konzole ve svých generacích. Prvenství mají tak maximálně v handheldech, kde navíc dlouhou dobu nebyla moc (vůbec) konkurence.

Ani s tím zlevňováním to není moc přesné. Wii držela cenu jednoznačně nejdéle ze všech. A sleva u 3DS nebyla plánovaná, ale spíš z nouzecnost, handheld se prodával dost mizerně (i když pořád lépe, než teď Vita). Teď sice jsou prodeje super, ale Nintendo na tom dost tratí. Dost pochuju, že to byl plán.

bulyt: Vita "must haver", jo? Suuuure, bro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak tady čtu, tak některým zdejším komentátorům bych doporučil pár věcí :lol:.

1) Dát si facku

2) Odprostit se od fanboyovské zaslepenosti

3) Zjistit si potřebná fakta o Shieldu, Vitě a dalších produktech, které si berou do úst

4) Můžete profitovat (lol)

Tak já nevim.. proč to aspoň nezpracovat do formy tabletu? Nebylo by to příjemnější, praktičtější, hezčí? A když už se to má lišit i hardwarově, tak třeba s nějakym výklopnym nebo sundavacim gamepadem.

Zkus si to představit a koukni se třeba na "herní tablet" Archos Gamepad. To opravdu není nejlepší řešení. Jednak by ses připravil o několik ovládacích prvků, display by musel být větší (kdo by chtěl tablet s pidi 5" displayem) a baterie by musela být menší (houby by to vydrželo). Navíc pořád je snažší prodat zvláštně vypadající herní zařízení, než ohavně vypadající, ze všech konvencí vybočující všestranný tablet.

Bože tohle je tak moc ošklivý :(( Proč tomu nedali design na styl vity ? (Vita se mi sice taky moc nelíbí ale je rozhodně hezčí a praktičtější) ten vyklápěcí display se mi moc nelíbí. ALe jinak tegra 4 je vskutku awesome, mam nexus 7 a trochu lituju že jsem si nepočkal na zařízení s tegrou 4 teda no :D

S tím, že to není zrovna nejhezčí handheld na světě souhlasím. Na druhou stranu plně chápu některá jejich designová rozhodnutí a myslím, že v konečném důsledku se můžou ukázat jako dobrá. Tak například díky svému tvaru, který je hodně inspirován ovladačem Xbox 360, se to bude skvěle držet. To se o jiných handheldech říci nedá a mnohdy si lidé k pohodlnému hraní na nich stejně kupují různé gripy, které z nich udělají stejné obludy. Taky nezapomínej, že oproti PS Vita má navíc analogové triggery, stisknutelné analogové páčky a mnohem větší kapacitu baterie (díky ní 2x až 3x delší výdrž, než PS Vita).

Nvidia Project shield? Zajímavé ale nepraktické, bude to mít výkon jak vrata, ale na cestách nevyužitelné. Hraní her přes pc, pěkné ale to vitá zvládá taky, respektivě remote desktop: http://ps-vita-magazin.cz/news.php?readmore=500 (I když přiznám se že sem to nezkoušel :D) . Větší výdrž?? Ještě aby ne, vždyt ten shield má výkon že by vám vybouchl v ruce a stejně na ty android hry využije asi 20% svýho max výkonu, plus když přidám že vypadá jako cihla připravená k zomítání tak si myslím že tohle moc velkou šanci nemá, to si lidi radši koupí chytrej telefon a velký hry si doma prostě zahrajou na počítači. I když sem se přesvědčil že lidi dokážou kupovat i takovýhle zpatlaný blbosti, hlavně Wii U, jako nic proti tomu ale vysvětlete mi jak může něco tak přerostlýho, rádobynapodobujícího tablet mít větší prodeje než vita která prostě vydává auru must have a stojí stejně jako ta přerostlá plácačka, prostě mi něco říká že nintendo si falšuje svoje vlastní prodeje, jinak si to nedokážu vysvětlit.

Heh, v čem přesně je to podle tebe nepraktické? Remote desktop (homebrew aplikace v alfa verzi) funguje na Vitě asi stejně tak dobře, jako remote play :lol:. Dostat se na 30fps je zázrak, nehledě na to, že maximální streamované rozlišení je rozlišení PSP (480x272 oproti 1280x720 u Shieldu xD) a input lag je také mnohem vyšší. Se Shieldem pújde streamovat každá PC hra podporující gamepad (pokud tedy máte Geforce GTX grafiku s jádrem Kepler a novější a potřebný program). Větší výdrž že je dána větším výkonem? Jaký to má smysl? Každopádně ano, Shield má vydržet "až" 10 hodin hraní, 20 hodin streamování a 24 hodin přehrávání HD videa. Prodeje handheldů jsou pořád dostatečné na to, aby ukázaly, že je stále dost lidí, co si rádo zahraje nějakou kvalitnější hru kvalitněji ať už na záchodě, na kauči, v posteli, v MHD, či v čekárně. Smartphony ti neposkytnou komfortní ovládání a vsadil bych se, že ty s Tegrou 4 budou minimálně 2x dražší, než je Shield. Jinak Wii U je normální "velká" konzole do obýváku, akorát má místo klasického ovladače tablet s tlačítky :roll: a abys věděl, nějak extra dobře se neprodává.

..a PSP Vita?? jestli to vydava nejakou auru MUST HAVE tak jsem asi auroslepej..prijde mi to pouze novejsi hardwarove namakanejsi PSP, ale neco technicky zavratneho ne. Naopak napriklad Wii U me docela zaujalo. Nabizi neco noveho, novy styl hrani, sice clovek musi mit "prerostly" tablet v ruce, ale je to alespon neco NOVYHO s novyma hernima titulama, s novou herni technologii, atd..

kazdopadne abych neco napsal k diskuzi..porizovat si za x tisic neco takhle opravdu oskliveho, abych si zahral androidi hry? Je sice super, ze to vykonove zvladne unreal enginy (jestli jsem to teda spravne pochopil), ale k cemu to bude, kdyz tech her bude 5 a pak se na to zapomene..dle meho nevyuzitelne..

Za prvé, je to PS Vita (nebo Playstation Vita, chceš-li) a zda je to "must have" je čistě subjektivní. Uvědomi si, že Vita byla představena před dvěma lety a na trhu je už přes rok. V té době se žádnému jinému přenosnému zařízení ani nesnilo o HW paremetrech Vity, takže opravdu byla "technicky závratná". Vlastně ještě pořád je, jediné dva produkty ji výkonem (možná) lehce převyšují a to jsou iPad 4 a Nexus 10, ale ty jsou mnohem dražší.

Ohledně Shieldu - těch využití je tu spousta, akorát ty je nevidíš. Kromě Androidích her a her speciálně pro Shield (tegra zone?) samozřejmě spustí i všechny další aplikace z Androida, což už tohle samotné mi příjde jako velké + u přenosné herní konzole (dat web browser). Další hlavní výhodou Androidu je, že do toho můžeš nacpat téměř jakékoliv video (Shield dokonce podporuje Ultra HD 4K rozlišení) a pak ho jednoduše pustit na TV přes HDMI. Navíc díky slotu na kartu tě nebude omezovat datová kapacita. Asi největší plus jsou ale ovládací prvky - díky tomu a Androidu by se ze Shieldu mohlo stát ultimátní zařízení pro emulátory všeho druhu (NES, SNES, N64, GB, GBC, GBA, Sega Genesis, PS1, PSP...). A pak tu máme to streamování, já osobně ho nevyužiju, protože nemám desktop s výkonou Nvidia grafikou, ale dokážu si představit, že někdo by to mohl opravdu využít.

A pro post nademnou - Nintendo už na 3DS nějakou dobu netratí, ale vydělává ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muže mi někdo vysvětlit , jak je myšleno těch 72 jáder. To jako každé jádro je schopno samostaně vypočítavat jinou intrukci . Jedno bude počítat Grafiku , druhé fyziku ,třeti AI, čtvrté textury , páté zdroje světla atd atd atd. To mi nějak nejde do hlavy , že by grafika měla 72 samostatných jáder. Potřeboval bych to nějak objasnit... To vita má GPU postavené jen s jedním jádrem :)

Jinak Shield je desinově pěknej odpad, rozhodně to mohli pojmout jako herní zařízení líp. Třeba i kopii Vity , a nebo Gametabletu nintenda Wii U. Ale tohle se mi nelíbi , do kapsy se nevejde a jestli bych chtěl doma přenosné zařízení na hraní PC her koupím Notebook který poběží na Win 8 a bude mít ještě větší vypočetní výkon jak toto.

Upraveno uživatelem Fenix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, Vita má čtyřjádrové GPU, to jen tak na okraj ;). Každopádně s těmi 72 jádrami u GPU v Tegra 4 se to má všelijak a dokud se neuvolní oficiální datasheet, tak jsou to jen spekulace. Já bych se vsadil, že to bude počet tzv "stream procesorů" (unified shaders). Pro marketing je to rozhodně lepší, než říct, že je to třeba jednojádrová grafika :D. Pro představu, taková NVIDIA GTX680 má 1 536 stream procesorů (a vsadil bych se, že každý z nich bude mnohem výkonější, než jeden z GPU Tegry 4).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tohle se mi nelíbi , do kapsy se nevejde a jestli bych chtěl doma přenosné zařízení na hraní PC her koupím Notebook který poběží na Win 8 a bude mít ještě větší vypočetní výkon jak toto.

Kúpiš si notebook? Ja v lete plánujem stavať PC s nvidiou GTX 680, hry na nej pôjdu na max a budem ich môcť hrať v posteli na Shielde. Ty s notebookom jednak nikdy nedosiahneš taký výkon, ani s AlienWareom za 5000 eur a k tomu si v posteli moc nezahráš, lebo by ti paplón zapchal nasávanie. A to nehovorím o hraní po ležiačky, pohodlnosti presúvania sa, atď. Shield chcem fakt len kvôli streamovaniu z PC a nejakým tým emulatorom na cesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se upřímě nejvíc těším na multimediální stránku věci. Čistě na hry bude mít Shield výhodu nejspíš jen v ovládání (oproti Vitě, která zas ale bude mít nejspíš kvalitnější hry a hlavně IP, co se na Android nikdy nedostanou). Každopádně Android je bestie na multimédia, kor když je na výkoném zařízení s dostatkem paměti. Řešení Vity s jedním formátem hudby a videí a drahými paměťovkami je oproti tomu celkem nešťastné (ale chápu to)

Tak třeba přehrává .flac (snad bude mít kvalitní audio chip) a má velmi hlasité reproduktory (už z hands-on videí je to poznat)

Má 5" HD display a přehraje skoro všechny videa (mp4,avi,mkv) až do 4K rozlišení a může je přes Wifi nebo HDMI poslat do TV

Android má asi nejlepší portable internetový prohlížeč + budou k dispozici všechny ostatní aplikace na Android.

Jediné, co tomu chybí, je telefonní modul a kamera xD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE=Pr3dator;1310401]Kúpiš si notebook? Ja v lete plánujem stavať PC s nvidiou GTX 680, hry na nej pôjdu na max a budem ich môcť hrať v posteli na Shielde. Ty s notebookom jednak nikdy nedosiahneš taký výkon, ani s AlienWareom za 5000 eur a k tomu si v posteli moc nezahráš, lebo by ti paplón zapchal nasávanie. A to nehovorím o hraní po ležiačky, pohodlnosti presúvania sa, atď. Shield chcem fakt len kvôli streamovaniu z PC a nejakým tým emulatorom na cesty.

Ok takže tedka můj argument :) TEORETICKY : Dobrá ty máš v plánu stavět PC. Ok s GTX680 dobrá , dejme tomu že do toho vrazíš 1000eur . Budeš mít sice výkon ale k čemu když já si koupím notebook dejme tomu za 1000e tak rozjedu hry v podstatě ve stejné kvalitě jako ty. Dnešní hry stejně ždímou výkon současného HW tak v 50procentech. K čemu kupovat silný HW když to stejně nevyužiješ , leda tak na střih videa , a tvorbu grafiky...

Dobrý , a ted plácnu další věc takže ty budeš streamovat přes NVidie project shield hry z pc ... Ale co když já si příští rok na podzim koupím Playstation 4 a budu si hry streamovat do Playstation Vita , z playstation 4. Což podle spekulací by mělo fungovat . (Někdo spekuloval že PS Vita by mohla být i hlavní ovladací prvek pro PS4 stejně jako má WIIU Tablet)

Takže si to spočítejme ty ... Dejme tomu dáš do PC 1000 eur dalších dejme tomu 300euro bude stát project shield jsme na 1300eurech ...

já ... Dám dejme tomu 600eur do playstation 4 (základ na této ceně starotvala i PS3) + 200euro do PS Vity a jsem na 800eurech

Doufám že je každemu jasný že tohle je pouze TEORIE a že ceny nemusí odpovídat realitě . Ale i tak pokavad bude PS vita podporovat Stream z PS4 , tak proč kupovat předraženej Handheld o Nvidie (Jako že asi 200eur stát nebude :D už proto že to má značku Nvidie ). A i já si zahraju streamoaný hry z PS na PSvita to mi stačí ...

A další věc. Proč streamovat hry doma když si to v pohodě mužu pustit na 40palcový tv z Gauče a v pohodlý. Příjde mi to jako nesmysl . Chápal bych streamovat PC na cestách pomocí LTE technologie a internetu 4g. Což je u nás vize budoucnosti , možná , a ani to ne . Díky FUPum našich operátorům.

Upraveno uživatelem Fenix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani bych nerekl ze android je bes of na multimedia kord u nas v cr asi kazdej zapomina ze tam skoncila podpora flash a plno jinich veci a diky tomu je problem skuste na nejnovejsim adroidu spustit voyo treba nebo stream stranku s tv proste se nechytate:-(( jinak ohledne tehle radoby konzole vipada desne ale na druhou stranu bude se na tom pohodlne hrat jen je skoda ze to rozlozeni neudelali komplet jak xbox360 ovladac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani bych nerekl ze android je bes of na multimedia kord u nas v cr asi kazdej zapomina ze tam skoncila podpora flash a plno jinich veci a diky tomu je problem skuste na nejnovejsim adroidu spustit voyo treba nebo stream stranku s tv proste se nechytate:-(( jinak ohledne tehle radoby konzole vipada desne ale na druhou stranu bude se na tom pohodlne hrat jen je skoda ze to rozlozeni neudelali komplet jak xbox360 ovladac

Oni Flash zrušily kvuli HTML 5 formátu který bude umět přehrávat videa bez podpory flashe a z menším spotřebou výkonu ... Nebude to tak náročné na HW. A když jsi chceš pustit video na Androidu máš přece Youtube :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahni si IPTV

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iptvremote.android.iptv&hl=cs

Jedna se o skvelou app , ktera podporuje m3u soubory na asi 8 prehravacu , vlc , mx player.

Mimo jine online televize CZ jdou naprosto v pohode a staci si udelat playlist a mit ho nekde na netu a videa poustet behem chvilky pres VLC.

Co vam jeste nejde : stream.cz ? Existuje nekolik prohlizecu,ktery stream zmakne osobne pouzivam na 2jadru minix neo x5 - zakladni prohlizec ,kde

mam nainstalovan flash player a nemam se stream.cz zadny problem.Pokud to chces jednoduseji nainstaluj si tam XBMC for android s podporou MX-player.

A od DMD doplnky a stream.cz je tam taky.Jednodusi uz to byt nemuze.

Muzu rict,ze android ma neomezene moznosti a pokud se k tomu postaveji spolecnosti velke spolecnosti jako EA , Ubisoft tak si myslim,ze by tohle mohlo uspet.Ono hlavne si tim polepsej i jine firmy.( Samsung S3 ,S4 ) Vykone telefony ,ktere by zvladnuli vykon Tegry 4.

Me na Vite mrzi ,ze se po 1-2 rokach zivota toho moc nestalo a jedina kvalitni hra je jen Uncharted ... ostatni hry jsou jen sracky a odpad.

Vubec to neni jako na PS3 kde je techto titulu daleko vic.Ani nejake dobre informace o novych hrach,ktere by meli jmeno .... nejsou.

Ani God of War ... asi jsem od Vity cekal hodne ,ale prodejni vysledky , prodeje Vity na aukru me dava za pravdu,ze je to s Vitou spatny.

Upraveno uživatelem Quicksilver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me na Vite mrzi ,ze se po 1-2 rokach zivota toho moc nestalo a jedina kvalitni hra je jen Uncharted ... ostatni hry jsou jen sracky a odpad.

Vubec to neni jako na PS3 kde je techto titulu daleko vic.Ani nejake dobre informace o novych hrach,ktere by meli jmeno .... nejsou.

Ani God of War ... asi jsem od Vity cekal hodne ,ale prodejni vysledky , prodeje Vity na aukru me dava za pravdu,ze je to s Vitou spatny.

:D:D:D:D:D

asi nevis jak dlouho je vita na trhu a asi hrajes jen uncharted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D:D:D

asi nevis jak dlouho je vita na trhu a asi hrajes jen uncharted

It was released in Japan and parts of Asia on December 17, 2011,[1] in Europe, North America, South America and Singapore[18] on February 22, 2012,[3][4] and in Australia on February 23, 2012.[5] It primarily competes with the Nintendo 3DS, as part of the eighth generation of gaming.

V japonsku a Asii je na trhu od 17.11.2011 Evropa , Amerika 18-22.Unora.2012 a Australie 23.2.2012 ... Tudíž je Vita na trhu necelí rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

It was released in Japan and parts of Asia on December 17, 2011,[1] in Europe, North America, South America and Singapore[18] on February 22, 2012,[3][4] and in Australia on February 23, 2012.[5] It primarily competes with the Nintendo 3DS, as part of the eighth generation of gaming.

V japonsku a Asii je na trhu od 17.11.2011 Evropa , Amerika 18-22.Unora.2012 a Australie 23.2.2012 ... Tudíž je Vita na trhu necelí rok

Ano to přece není 1-2 roky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE=Pr3dator;1310401]Kúpiš si notebook? Ja v lete plánujem stavať PC s nvidiou GTX 680, hry na nej pôjdu na max a budem ich môcť hrať v posteli na Shielde. Ty s notebookom jednak nikdy nedosiahneš taký výkon, ani s AlienWareom za 5000 eur a k tomu si v posteli moc nezahráš, lebo by ti paplón zapchal nasávanie. A to nehovorím o hraní po ležiačky, pohodlnosti presúvania sa, atď. Shield chcem fakt len kvôli streamovaniu z PC a nejakým tým emulatorom na cesty.

Ok takže tedka můj argument :) TEORETICKY : Dobrá ty máš v plánu stavět PC. Ok s GTX680 dobrá , dejme tomu že do toho vrazíš 1000eur . Budeš mít sice výkon ale k čemu když já si koupím notebook dejme tomu za 1000e tak rozjedu hry v podstatě ve stejné kvalitě jako ty. Dnešní hry stejně ždímou výkon současného HW tak v 50procentech. K čemu kupovat silný HW když to stejně nevyužiješ , leda tak na střih videa , a tvorbu grafiky...

Dobrý , a ted plácnu další věc takže ty budeš streamovat přes NVidie project shield hry z pc ... Ale co když já si příští rok na podzim koupím Playstation 4 a budu si hry streamovat do Playstation Vita , z playstation 4. Což podle spekulací by mělo fungovat . (Někdo spekuloval že PS Vita by mohla být i hlavní ovladací prvek pro PS4 stejně jako má WIIU Tablet)

Takže si to spočítejme ty ... Dejme tomu dáš do PC 1000 eur dalších dejme tomu 300euro bude stát project shield jsme na 1300eurech ...

já ... Dám dejme tomu 600eur do playstation 4 (základ na této ceně starotvala i PS3) + 200euro do PS Vity a jsem na 800eurech

Doufám že je každemu jasný že tohle je pouze TEORIE a že ceny nemusí odpovídat realitě . Ale i tak pokavad bude PS vita podporovat Stream z PS4 , tak proč kupovat předraženej Handheld o Nvidie (Jako že asi 200eur stát nebude :D už proto že to má značku Nvidie ). A i já si zahraju streamoaný hry z PS na PSvita to mi stačí ...

A další věc. Proč streamovat hry doma když si to v pohodě mužu pustit na 40palcový tv z Gauče a v pohodlý. Příjde mi to jako nesmysl . Chápal bych streamovat PC na cestách pomocí LTE technologie a internetu 4g. Což je u nás vize budoucnosti , možná , a ani to ne . Díky FUPum našich operátorům.

Sorry, ale píšeš nesmysly :lol: . Za 1000 Euro postavíš stolní PC, které jakoukoliv dnešní hru rozjede ve Full HD na maximální detaily. Když si ty koupíš notebook za 1000 Eur, tak ty nejnovější hry rozjedeš ve Full HD maximálně na střední detaily a ještě budeš muset obětovat AA, downsampling a jiné věci. Takže ten rozdíl v kvalitě tam bude obrovský. Nehledě na to, že s časem si můžeš ve stolním PC měnit jednotilivé komponenty, kdyžto u notebooku budeš muset koupit celý notebook.

To, že půjde z PS4 do Vity streamovat hry jsou pouze spekulace. Sami dobře vidíme, jaká je situace s Remote Play po jednom roce, co je Vita na trhu. Navíc i kdybychom se streamování dočkali, tak se 100% můžeme "těšit" na obrovský input lag. Shield i Wii U gamepad jsou pro účel streamování vybaveny ultra-rychlým wifi (což Vita není, proč taky).

A poslední zmínka o "zbytečnosti" streamování z PC doma je trochu mimo mísu. Já si rád zahraju na záchodě, u stolu, v pokoji na křesle - prostě i tam, kde nemám PC, nebo TV s konzolí. Na cestách hraju na Vitě jen málokdy, přesto že je to "handheld".

ani bych nerekl ze android je bes of na multimedia kord u nas v cr asi kazdej zapomina ze tam skoncila podpora flash a plno jinich veci a diky tomu je problem skuste na nejnovejsim adroidu spustit voyo treba nebo stream stranku s tv proste se nechytate:-(( jinak ohledne tehle radoby konzole vipada desne ale na druhou stranu bude se na tom pohodlne hrat jen je skoda ze to rozlozeni neudelali komplet jak xbox360 ovladac

To by mě tedy zajímalo, který operační systém/přenosné zařízení je podle tebe lepší na multimédia, než Android na dostatečně silném HW. Flash ukončil podopru, ale pořád si můžeš stáhnout upravenou aplikaci a doinstalovat. Internetový prohlížeč v Androidu je perfektní a co se týče hudby a videa - se správnou aplikací přehraje téměř vše.

...Me na Vite mrzi ,ze se po 1-2 rokach zivota toho moc nestalo a jedina kvalitni hra je jen Uncharted ... ostatni hry jsou jen sracky a odpad.

Vubec to neni jako na PS3 kde je techto titulu daleko vic.Ani nejake dobre informace o novych hrach,ktere by meli jmeno .... nejsou.

Ani God of War ... asi jsem od Vity cekal hodne ,ale prodejni vysledky , prodeje Vity na aukru me dava za pravdu,ze je to s Vitou spatny.

S názorem na Android souhlasím, ale ta zmínka o Vitě je utter bullshit :roll:. Za prvé - v EU a USA není na trhu ani rok. Za druhé, nevím jestli si hrál jen Uncharted, ale v roce 2012 měla Vita víc her a více lépe hodnocených her, než Nintendo 3DS, které jinak Vitu v prodejích drtí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok takže tedka můj argument :) TEORETICKY : Dobrá ty máš v plánu stavět PC. Ok s GTX680 dobrá , dejme tomu že do toho vrazíš 1000eur . Budeš mít sice výkon ale k čemu když já si koupím notebook dejme tomu za 1000e tak rozjedu hry v podstatě ve stejné kvalitě jako ty.

zalezi od narocnosti/nenarocnosti vo vyske snimkov za sekundu (fps)...pre mna je uz viditelny rozdiel v plynulosti obrazu v hrach medzi 40 a 60 fps. Samozrejme, ze na hranie postacuje aj 30 fps, ale ta "neplynulost" je viditelna. Vsetci vieme, ze vyssie fps sa da dosiahnut v nastaveniach napr. znizenim rozlisenia, znizenim DX, detailov atd., ale to si uz odoberame z vizualnej stranky, hlavne ked je vacsie TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Vita je po hardwarove strance skvela (az teda na mensi otravnosti jako jsou karty). Ovsem co se tyce softwarove casti vity to je fakt katastrofa. Kdyz si ji nekam beru tak si chci obcas pustit nejaky film ale odradi me to ze si ho musim stahnout v compu a prevest, protoze vita neni schopna prehrat jine formaty nez mp4, takze treba na avi muzu zapomenout. Chapu ze Sony nema zajem podporovat pirateni filmu,ale docela to jednoho zamrzi. Prohlizec ve vite je taky celkem na nic i kdyz to mozna neni chyba Sony na 100%. V aplikacich nechapu treba skype to je taky fail. Proc tam neni slibovany chat ? (Nebyl ani v PSP takze to byla celkem zbytecna app). Ono je toho mnohem vic co se da takhle vytknout a to samotne konzolce a hlavne prodejum moc neprida. Jasne Vita je hlavne na hry, ale Sony proste nevyuziva potencial Vity na plno spis bych rekl ze ho zahazuje. Vite chyby otevrenost a dokud nebude homebrew tak se bohuzel otevrenosti nedockame, protoze Sony delaji podle me presny opak toho nez by delat meli spis Vitu vedou dozadu nez kupredu :/

PS: omlouvam se za pravopis :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomuhle handheldu nevěřím prostě už kvůli Androidu. I když proti OS samotnému nic nemám, tak na herní zařízení ho nepovažuji za ideální, protože si s sebou potáhne problémy všech ostatních zařízení. I když to bude sebevýkonější, výrobci stejně budou hry dělat tak, aby jeli i na obyčejných telefonech - aby naždímali co nejvíce peněz. Na tituly, které budou optimalizované pro tento HW a ždímat z něj maximum (pro mě hlavní výhoda konzolí) tu odpadá. Kdo ví kolik her bude vůbec podporovat gamepadové prvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu