Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Záloha licencovaného microsoft office 2007


noris

Recommended Posts

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat jestli de nějak zálohovat pouze microsoft office 2007?

Nechci vytvořit zálohu celého pc, protože by se mi zálohovali i programy, které nechci...

A proč chci zálohovat?

Protože chci počítač vrátit do továrního nastavení a začít od znova. Mám tu pár věcí, které se nedaj odstranit (při oddinstalaci to akorát resetne pc ale sedí tu pořád..), dále tu mám tak trochu bordel v souborech a programech. Nevím, které programy jaké soubory potřebují, jestli je můžu smazat atd.

Prostě se mi zdá, že tu mám trochu zmatek, nějak extra hrozný to zas není ale trochu mě to štve mít tu programy co sou k hov... atd.

Takže asi tak, už vím na co si dám příště pozor :D

Za každou radu jak ty office zálohovat budu rád, mám totiž koupenou krabicovou verzi, a při instalaci znova bych přišel o poslední 3 kopii co můžu, proto chci vytvořit nějak zálohu abych ji mohl na počítač nahodit bez nutnosti použít znova aktivační klíč :)

Všem předem díky za pomoc!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu