Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ainol Tablet


Filip Raška

Otázka

Ahoj přemejšlím už dlouhou dobu o koupi tabletu od značky Ainol je tu někdo komu tento produkt prošel pod rukama? prosím tehdejší cenu , datum+- klady zápory , funkčnost) díky moc jo a odkud jste to objednaly já koukám na pandawill.com mám HTC evo 3D nepotřebuju nějakou supr mašínu za 5 klacků spokojil bych se i s elfem II teď je na pandě za 106.99 USD 8 BC nand flash a za 109,99 16 GB :-) WTF když sem na to koukal před 6 měsícema stál jeden 135 druhej 149 :-))) nebo klidně radu dobrý číny za pár peněz když to vyjde do 2000 s nějakym pouzdrem abych to nerozmlátil a perem tak bych byl spokojenej i kdyby to mělo vydržet jen rok:-) a asi bych chtěl 7 palcovej díky moc za každou radu nebo názor a pokud máte skušenost s dražšími produkty který opravdu funkují napište

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

já mam doma ipad3 a kdysi jsem také zvažoval nějaký levný tablet do trojky ale po prohlídce pár levných tabletů jsem byl zděšen jak je to pomalé,pro mě byl prioritou prohlížeč a to bylo utrpení takže být tebou tak bych šel minimálně do nexus 7 + root a máš vystaráno toť můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já osobně jsem se taky dlouho rozmýšlel koukal jsem na aukro a hledal jsem nějákou dobrou rychlou mašinku a taky jsem našel :Dsice normálně stojí 4 200kč-6000kč ale na aukru jsem novou koupil za 3 200kč samozřejmě značka kterou chceš :DAinol Novo 7 Fire:1,5MGh,1GB Ram,16GB interní,5Mpx přední kamera a zadní 2Mpx.Mám ho měsíc a jsem sním velice spokojen ať jde o videa nebo hry nebo net vše bez problému,ale je to na tobě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu