Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BD filmy ze zavvi


seth123

Recommended Posts

Bohužel většina filmů bude nejen bez CZ dabingu, ale také bez CZ titulků. Máš to u každého filmu napsáno v Product Details a následně Dubbing Languages a Subtitle Languages. Ceny jsou opravdu slušné, ale mně se vyplatilo spíše nakupovat v akcích na Amazonu, ale také jen v EN a s EN titulky, což konkrétně mně nevadí, ale to už jdu off-topic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi nejobsahlejsi databaze toho co se da v zahranici sehnat s cz podporou... bohuzel nejaky tituly uz nejdou sehnat a nebo novy verze tech titulu uz cz title neobsahujou, takze 100% se na ten seznam spolehat nelze...

http://www.okoun.cz/boards/blu-ray_s_cz_podporou_v_zahranici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v UK jsou vsechny BD region B, pokud si dobre pamatuju,tak kdyz jsem kupoval dvd s horrory z noveho zelandu ci australie meli vzdycky ceske titulky.

Cesky dabing je jen specialita pro nas region, pokud mozno cesky dabing je lepsi naprosto u vsech filmu ignorovat, stoji pokazde za prd a kazi film.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je úplně pasé...ano, ceny jsou bomba, kolikrát člověk úplně čumí za jaký pakatel to je. A to nejen na zavvi, ale bez alespoň titulků je to podle mne zbytečné. Ikdyby ten seznam o filmech ze zahraničí s CZ podporou platil, veskrze se často jedná jen o vykopávky nebo věci, které už i tady stojí pár korun. Už i tady se dá sehnat blu-ray za dobré ceny. Samo, je třeba trošku počkat, nekupovat hned novinku. Tady se prostě platí za CZ dabing. Mimo jiné. A samo za distribuci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je úplně pasé...ano, ceny jsou bomba, kolikrát člověk úplně čumí za jaký pakatel to je. A to nejen na zavvi, ale bez alespoň titulků je to podle mne zbytečné. Ikdyby ten seznam o filmech ze zahraničí s CZ podporou platil, veskrze se často jedná jen o vykopávky nebo věci, které už i tady stojí pár korun. Už i tady se dá sehnat blu-ray za dobré ceny. Samo, je třeba trošku počkat, nekupovat hned novinku. Tady se prostě platí za CZ dabing. Mimo jiné. A samo za distribuci.

no obcas se tam ukaze neco co je mega pecka, napr:

http://www.zavvi.com/blu-ray/lethal-weapon-1-4-box-set/10237041.html (v mega monday akci ted za 13 liber!!!) - kompletni cz podpora

http://www.zavvi.com/blu-ray/wrath-of-the-titans-3d/10623677.html (10 liber) - 3D blucko, blucko a ultraviolet - mel by mit komplet cz podporu

http://www.zavvi.com/blu-ray/journey-2-the-mysterious-island-triple-play-blu-ray-dvd-and-ultraviolet-copy/10594389.html (8 liber) - blucko, dvd, ultraviolet - opet by mela byt komplet cz podpora, sice ten film je shit, ale co...

ja sem objednaval xmen first class kdysy za 10 liber blucko, dvd, ultraviolet a cz podpora a ted mam objednano wrath of the titans takze mohu pripadne pak potvrdit nebo vyvratit cz podporu... u toho journey 2 nevim jiste s tou podporou.

jinak souhlas, ze tam jsou spis jen vykopavky, takze se spis vyplati porizovat blucka u nas v akci 1+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k těm filmům z Austrálie, asi na tom něco bude. Jenže co je to platný, zdá se mi to cenově ještě horší, než u nás. Nebo se dívám na špatné shopy.

ja tam kupoval raritni horory, co u nas nesli nakoupit. Vetsinou italske,takze czech subtitles se hodili;) Jinak musis cekat na slevy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v UK jsou vsechny BD region B, pokud si dobre pamatuju,tak kdyz jsem kupoval dvd s horrory z noveho zelandu ci australie meli vzdycky ceske titulky.

Cesky dabing je jen specialita pro nas region, pokud mozno cesky dabing je lepsi naprosto u vsech filmu ignorovat, stoji pokazde za prd a kazi film.

mě u české dabingu vadí pouze to že bývá ve velice malém datovém toku oproti originálu a titulky strašně odtahují od sledování, u některých filmů mi to nevadí ale třeba tací transformers víš co ti tam unikne skládání robotů čtením.

No nic všem moc díky :)

btw thoco kde jsou akce 1+1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu