Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s IOSy


2scha

Recommended Posts

Aho, chtěl jsem se zeptat,zda je nějaký program na přeinstalování veškerých IOSů.Snažil jsem se je aktualizovat a nastal mi v tomm takovej burel,že nevím jak z něj.Něco jsem smazal,něco aktualizoval a ted mi USB Loader omítá načíst ext hardisk,pak zkusím přehrát IOS a hardisk mi načte,ale nespustí hry, s tím,že je špatný IOS249,který jsem přitom nahrál.Myslel jsem,že už WIIčko zvládám,ale zjišťuji,že jsem pořád lama:wohow:ještě mě napadlo,zda nezačít znovu někde v půlce návodu na hacknutí.Prosím o radu a předem děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucil bych ti obnovit NAND pamet (snad mas zalohu - btw, proto ji doporucuju delat pokazde) a zacit opravdu z cisteho Wii.

Jinak pekna odpoved je zde http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110908142321AAWuQbC ...

moc moznosti nemas... Pokud by jsi spustil update, tak riskujes brick...

Ve tvem pripade bych asi odinstaloval HackMii pres instalator, nainstaloval znovu a znovu nainstaloval rovnou spolu s WADy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem si to myslel. Zálohu samozřejmě mám,dělal jsem vše dle místního skvělého návodu. Byl by nějaký návod ,jak to dostat to stavu "čistého" Wiička? Hledám,hledám a nenacházím.Nechci to dodrbat víc než to je. u svých dcer jsem svým "vylepšováním" dost nepopulární, bo si nemůžou zahrát:D

Děkuju mockrát!!!

Upraveno uživatelem 2scha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) stahni si HackMii balik z http://please.hackmii.com/ (bod 1) 3. v tutorialu)

2) zkopiruj zalohu zpet na pametovku spolu s HackMii

3) spust BootMii dle bodu 2) v tutorialu

4) proved vse v bode 2) v tutorialu, akorat krome tohoto "Nasledne najedte na obrazek cipu, ze ktereho jde zelena sipka na pametovou kartu (tusim, ze je to hned prvni obrazek)" vyber samozrejme opacnou operaci - tedy obrazek, kde jde sipka smerem na cip.

.. pokud nevis, kam zaloha na pametovku patri (kam ji zpet zkopirovat), tak si vytvor novou a dle toho poznas, kam patri ta stara :)

.. po obnove budes presne za krokem 2) v navodu - tedy s Homebrew kanalem, ale bez samotneho hacku a vsechny IOSy by mely byt tak, jak jsi je mel predtim

GL a dej vedet, jak jsi dopadl.

btw: proc jsi se vubec v tech iosech hrabal? V navodu instalujes naprosto vsechny potrebne - rozhodne nepotrebujes zadny dalsi instalovat nebo s tim delat nejake dalsi cachry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já byl s wiičkem víc jak rok spokojenej, jen mi nešel COD MW a našel jsem tohle: http://www.wiihack.cz/558/black-ops-call-of-duty-update-cios/ dělal jsem vše přesně dle návodu a od té doby mi to nejde:cry:, zkoušel jsem restarty, jiný flešky a exterňáky(jestli není chyba v disku) a nic nezabíralo,tak jsem se jal léčit sám a jak vidíš-ich bin tůze špatnej felčár:Děkuju moc za rady,jsem z toho trochu nesvůj a nervozní,ale pujdu na to.Zatím děkuju.Dám vědět,jak je na tom pacient.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím,že otravuju,budu asi i za ♥♥♥♥♥a (a ten nakonec jsem),ale nejde mi spustit bootmii.1) letterbomb zamrzá,nevím jaký jiný fw mám zadat -napadá mě jen zda není problém,ted je vlastne verze 4.1E a ta na please.hackmii není. 2)zkusil jsem to spustit i z HB kanálu,odezva:modře blikající víčko......ach jo.Že já trubec jsem se pouštěl do nějakejch vylepšování :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem myslel,že je to na dobré cestě,až jsem se dostal k obrazovce,http://imageshack.us/photo/my-images/528/wi2.jpg/kterou našel i reakcich v návodu na hacknutí,tam jsi radil použít Konami code,já mačkam,mačkám a nic:cry: nakonec jsem na netu našel,že na to bude asi potřeba GC ovladač http://www.wiihacks.com/bricked-wii-issues-only/68249-restoremii-konami-code.html. Ten samozřejmě nemám.Nevíš,je-li nějaký jiný způsob. Omlouvám se,že pořád otravuju a děkuju za tvou ochotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel zadani conami code pres GC ovladac obejit nelze. Bud spust hackmii z homebrew channelu a zkus ho odinstalovat a nalsedne znovu nainstalovat (asi pres bannerbomb) nebo sezen GC ovladac. (levne se daji sehnat treba na dx.com - ale doba dodani je 2-3 tydny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno a nebo nahrat vsechny wady znovu :) to je taky reseni...

nebo nechat na wii nainstalovat update...ten te sice nezbavi veskereho balastu ale taky trosku protahne trubky :) a pak hack

U obnovy NANDky se ti muze stat ze te to stejne nepusti (nebude sedet KEY...to se mi treba stalo u nekolika wii...nebo bude cast NAND poskozena) to nechci malovat certa na zed :) ale podle me je obnova NAND pameti dobra tak pri totalnim bricku...a to neni tvuj pripad :)

Mimochodem nepotrebujes GC ovladac :) ja na to pouzil tanecni podlozku :D sice ta kreace ktera pri tom vznika je k popukani ale ucel to plni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak jsem čekal do včerejška,kvuli tomu GC ovladači,včera konečně přišel.Aha,ale já ho nemám kam zapojit:D.Mám novější verzi wiička. Jal jsem se shanět taneční podložku a tu jsem nesehnal.Řekl jsem si,nu což děj se vůle boží....odinstaloval jsem HBC,použil bannerbobm,nainstaloval všechny wady,dle místního návodu na hack od Anonymouse ajede vše,jak po másle.

Pánové,rád bych vám poděkoval za vaši trpělivost,váš čas a ochotu pomoci.Děkuji moc!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu