Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ni No Kuni - PSN


kejsi

Recommended Posts

Plánujete někdo kupovat tohle zatím skvěle hodnocené jrpg? ve dvou by nás to každého vyšlo na 750,-

vypadá to na supr návat ke kořenům rpg a děsně mi to připomíná dragon quest VIII z ps2

první recenze IGN: 9,4

Upraveno uživatelem kejsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

puvodne jsem si to chtel koupit,ale vyzkusel jsem si novinarskou verzi a proste uz neni to ono. Toto jrpg jako by se zaseklo v dobach FFVII,FFVIII a jak rikas dragon quest VIII. Clovek si pri tom hrani pripada uz jako pedo dedek. Samozrejme pokud te jeste ve tvem veku bavi hrat DQVIII,tak te to bavit bude. Koukni se na par playthrough na tube a uvidis.

Az to bude stat 599,- tak si to koupim do sbirky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak treba me vubec nelakaji hry jako Dark Souls a podobne...ja chci taky nekdy hrat klidnou hru s barvickama, kouzelnym svetem, priserkama, supr pribehem a vsim, co melo ff9 a zrovnna dq8...z te hry uplne číší radost a nadseni, s jakou ji tvurci delali <3

ale pujdu do ni, az trochu spadne cena 750,- za slot je i tak docela hodne, uvidime..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

...nedalo se odolat. Zatím nahráno jen pár hodin (momentálně má přednost DLC k Dark Souls - přes to vlak nejede) a velká spokojenost. Podařilo se mi dokonce i před týdnem zázrakem sehnat wizards edition za super cenu - v Alze zjevně netušili, že tuhle edici už skoro není možné sehnat a když ano, tak se vyvažuje zlatem. Vzhledem k tomu, kam se šplhají její ceny na eBay ještě pořád přemýšlím jestli ji rozbalit nebo prodat. Zatím vede střední cesta - nerozbalovat a neprodávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu