Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jak vložit PC češtinu do X360 hry?


pentium4

Recommended Posts

Zdravím,

Potřeboval bych poradit jak vložit pc češtinu do xbox360 hry. Co ktomu všechno potřebuji,nebo co mám přesně přepsat, atd. Jinak Xbox360 rgh mám . A nepiš te, že to nejde.Skoro na vše je tu tutorial ale na vložení češtiny do X360 ne ..... Předem díky za odpověď :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Hloupost, to je jako když řekneš , že jtag RGH si na X360 sám neuděláš :-D Pokud budeš mít návod,tak uděláš :-) A když to nebudu umět ,tak za to dám money. Ale pořád je tu nějaká možnost, že to můžu zkusít sám.

Pokud umis programovat, zvladas reverse engineering a udelas si nastroje na vytahnuti textu a potom nasledne vlozeni..... tak to zvladnes sam. Sam jsem delal na nekolika cestinach na zminovanem share-foru a muzu ti rict s klidnym srdcem a svedomim, ze na to asi opravdu nemas.....

Opravdu to neni zadny med.

A penize na to aby jsi nekomu za tohle zaplatil nemas...A i kdyby jsi mel, nikdo to nedela pro penize ;)

P.S.: Srovnani s JTAGEM/RGH je nestastne, to si podle navodu taky neudelas, pokud k tomu nemas vse potrebne (programator, glitch chip, atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim tupcem myslis sebe? Ty mas money asi na vsechno ;)

P.S.: Jak jsi uhodl, ze vim jak mas velke pér*? Ty jsi hotovy jasnovidec. Smekam pred tebou. :cool1::cool1:

Narozdil od tebe jsem par cestin delal, takze ano vim o tom vcelku dost. Se podivej na moje prispevky chytroline s malym pér..*. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu