Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlfield 3


Topolik

Recommended Posts

Zdravim,

chtel bych se zeptat na par otazek. Vlastnim BTF 3 zakladni verzi. Pri hre v Multyplayeru mam na vyber pouze z 9map. Pri prohledavani serveru je na vyber i z dalsich map jako gut of oman a dalsi ktere jsou ovsem zamcene. Chapu to spravne ze jsem dal za hru 1500kc a muzu hrat jen 9 map a z toho snad jen 4 kde se necha litat? Co musim udelat pro to abych mohla hrat i jine mapy?Pomuze kdyz si za dalsich 1200kc koupim CD premium.ma to nejale vyhody nebo jsou to jen vyhozene penizky? A jeste jeden dotaz.Kdyz nastoupim do vrtulniku ci tanku tak uz nemohu strilet s kulometu.prepnu na zbran a strilim na prazdno jako by nebyli naboje. A jsou nejake servery kde hrajou cesky hraci ? Dekuji za vase odpovedi. Zavislak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za reakci. Budu to duverovat a hned si ji jedu koupit.jen jsem ji asi mel koupit hned a usetril bych. Jen nevim co je dablpoints a skiny na zbrane. A nevis jeste prosim to proc mi nejde to strileni kdyz prepnu zbran v tanku nebo vrtulniku. A proc ve stihackach nemam rizene streli jako na pc ale jen kulomet. Dekuji za tvuj cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Double point= jednou měsíčně máš 1tejden, kdy za hru dostaneš +body ( řekněme, že dohraješ conquest a máš 9500 a ted dostaneš se všema blbostma třeba 15000) Skin máš toto ( http://battlefield.play4free.com/en/forum/archive/index.php/thread-68851-79.html ). Stim střílením nevim jedině, že bys měl nízký level jako je v nějakejch hrách.

Nebo stema mapa můžeš koupit samotný packy jako je back to karkand nebo aftermath adlš...

Upraveno uživatelem remarkcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim strileni strilenim nwm ale s tema raketama u stihacek ty si musis odemcit, odemcou se ti az budes mit urcity pocet bodu u stihacek

tak to asi nikdy neotevru protoze kulometem na stihacce nikdy nic netrefim. a to uz mam nalitano dost hodin z pc a i tady. jeste nikdy sem netrefil stohackou na ps3 ani stodolu. budu zkouset teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdravím. Poradil by mi někdo prosím. Z neznámého důvodu a z ničeho nic, nemůžu v BF3 v multiplayeru vyhledat žádný server. Vždy to napíše že vyhledávač servrů selhal-failed. Filtry mám všechny na any, nic jsem nenastavoval. Prostě nechápu!! Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu