Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fatal crash při načtení title updatu


Recommended Posts

Zdravím, mám problém s title updatem k COD MW3, když stahnu nejaktuálnější title update (ať už přímo v xboxu nebo vložením na flashku), při naskenování (např při skenování her po zapnutí xboxu) mi FSD2.2 spadne do fatal erroru. Nevíte čím to je? Title update se mi nepodařilo nainstalovat ani po opětovném stažení. Na novější FSD se mi přecházet nechce, protože je ještě více problémový. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co najet do Xex Munu a ten Update smazat? A ještě jedna věc - přešel jsem na FS3 beta a jsem spokojenější než s verzí FS 2.2 co se kompatibility týče. Dokonce i System Link a počasí jede lépe. Udělal jsem tuto změnu po konzultaci se svým Flasherem a ten mi změnu FS doporučil a poslal i patřičný Soubor pro tuto změnu FS. Být tebou přehodnotím změnu FS, možná by ti to pomohlo a byl bys spokojenější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně smazat ho muzu a tim se vyresi crash, ale nevyresi se mi update te hry. Ja sem FSD3 pouzival par tydnu a krome toho ze mi to spadlo cas od casu samo, tak se mi ani nenacitaly hry z flashky, coz casto pouzivam, takze pro mě to bohuzel reseni neni. Ale diky za nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu