Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

jen takova malickost, 1)aby běžel novy plugin musi byt verze dashboardu aspon 15...... . 2) pro hrani black ops 2 po LINKu nesmi byt zapnuty poslední TU 7, ale TU6, jinak to nenajde žádnou založenou hru
a nevíš dá se to nějak vrátit zpět když sem to updatoval a plugin nefunguje-na upravu dasboardu si netroufám (mám 14xxxxx)nerad bych si pod.lal RGH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár rad pro všechny:

1) aby jste mohly hrát přes system link, použijte ETHERNETOVÉ připojení, žádná wi-fi

2) mějte VŽDY aktualizované FSD

3) při kopírování her do XBOXU nemazejte systemupdate

4) při stahování TU ho nechte nečinně stahovat - hrozí že se nestáhne celý...

5) pokud máte dobře nastavený login na JQE360, budete mít u avatara nápis SYSTEM LINK PATCHED

6) pokud někdo má FAIL při UPnP, nedělejte si z toho hlavu, nepůjde Vám akorát založit hra, ale do hry se k někomu vždy napojíte

(pokud nejste připojeni na nechráněné DNS, nebo nemáte veřejnou IP adresu, vždy budete mít FAIL)

7) s uživatelem Alex0h jsme přišli na další problém - hry extrahujte ve formátu pro RGH, tzn. všechny programy kromě ISO2GOD...

to je takový základ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár rad pro všechny:

1) aby jste mohly hrát přes system link, použijte ETHERNETOVÉ připojení, žádná wi-fi

2) mějte VŽDY aktualizované FSD

3) při kopírování her do XBOXU nemazejte systemupdate

4) při stahování TU ho nechte nečinně stahovat - hrozí že se nestáhne celý...

5) pokud máte dobře nastavený login na JQE360, budete mít u avatara nápis SYSTEM LINK PATCHED

6) pokud někdo má FAIL při UPnP, nedělejte si z toho hlavu, nepůjde Vám akorát založit hra, ale do hry se k někomu vždy napojíte

(pokud nejste připojeni na nechráněné DNS, nebo nemáte veřejnou IP adresu, vždy budete mít FAIL)

7) s uživatelem Alex0h jsme přišli na další problém - hry extrahujte ve formátu pro RGH, tzn. všechny programy kromě ISO2GOD...

to je takový základ....

nevím jak to mám chápat pokud používám ISO2GOD tak to nemusí fungovat no mě to funguje ale jen tak že založím a někdo se napojí ale napojit k někomu se nemužu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám uplně stejnej problem jaklo mafian muzu zakladat ale nikde se nepripojim, testy mi vsechny prosly nechapu kde mam chybu psal jsem aji na suport FSD ale taky mi nikdo neporadil. a program na hry pouzivam Xbox iso extractor.

Je to beta je tam hodně chyb a myslím že todle je jedna z nich ! jinak ano zkoušel jsem několik programů mezi ně taky patří iso extractor nebo image browser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to byla prkotina tak si myslim ze by na to mel nekdo rychle reseni

Ono je docela těžké to udělat spolehlivé a 100% funkční jako např tungle ! co si pamatuju tak eště do teď pracuje hamachi s ♥♥♥♥mi pingy lagy a vůbec nevyhledání her atd a jsem rád že se vůbec na něčem takovém pracuje !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Are you using the default skin ?

2.Are you using the most recent kernel and dashlaunch ?

3.Did you cold boot (power console completely off and then back on again) ?

4.Have you tried deleting the plugin, cold booting, then re downloading the plugin update and cold booting again ?

5.Have you checked settings to make sure LiNK is enabled ?

6.have you tried re linking your console with your JQE360 account ?

7.Have you installed the missing avatar/kinect data ($SystemUpdate) ?

8.Have you checked your dashlaunch settings (pingpatch on, devlink off)

9.Are you running the latest TU ?

10.Are you running any other plugins? If so disable them (dashlaunch plugins like xbdm.xex)

11.Is there a space in your jqe360.com username or in your gamer tag ? If so remove it.

oficiální rady od realmode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu