Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

Díky za info, už jsem to tady taky někde četl. Přeinstalovat DashLaunch - chápu, to už jsem párkrát dělal a dokonce se mi i můj JTAG zasekl tak, že jsem musel přehrát upflash.bin.

Ale jak se přeinstalovává FSD, to se snad jen kopíruje přes FTP, žádný installer k tomu nemám. To by snad stačilo dát "Default settings", ne ?

Teď jsem de-instaloval DashLaunch a v Xbox Guide mám pořád "Freestyle Home", to je taky divné, ne ???

Tak po smazání FSD a Game volba "Freestyle Home" zmizela...

Teď jsem dal nově FSD, zatím bez DashLaunch, spouštím to z NXE přes vytvořenou ikonku v Shortcut360....

Napoprvé to najelo bez "Freestyle Home" a "System link", po druhém restartu už mám v nabídce "Freestyle Home" a "System link", ale ten je zase šedý, jako před tím, i když JQE360 - Successully configured connection to server....

Tak teda fakt nevím, zkusím ještě při-instalovat DashLaunch, ale tím to podle mě není... Ach, jo

Dále jsem vyzkoušel vytvořit nový profil v XKU, aby se jmenoval stejně, jako účet v JQE360, taky nic .... grrr...

Ufff...

Tak už jsem to snad rozjel :-D

Ten system link je šedej když jsem nebyl ve hře, teď jsem dal CoD BO2, dám multiplayer/system link a něco se děje

(nechcu kecat, ale předtím přes Xlink Kai šlo přímo v FSD dát System Link, vybrat si Gamesku a ta se pak sama spustila v Multiplayeru, no to je jedno)

Ale co teď ? Vidím 1x Public Room1 11 of 32 players TU#11 Available a nějak se nechce spustit samotné hraní ?????

Tak se mi už podařilo připojit s k nějaké hře, ale většinou mě to za chvíli vykopne a pak už se tam nedostanu...

Ještě bych potřeboval pořešit 2 věci:

1. Dá se nějak udělat, abych se při vyskočení ze hry nemusel pořád znova JQE360 přihlašovat a zůstal přihlášen, dokud XKO nevypnu nebo se neodhlásím ?

2. Po instalaci DashLaunch mi nejde skočit do originál NXE ani když držím RB, proč ?

Tak 2. už nic, RB se musí mačkat, ne držet :-D

Upraveno uživatelem dvbman
úprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

1) na JQE360 je xko přihlášené pořád i po vypnutí, jen tam není vidět heslo. když dáš test, tak ti to tam napíše že jsi přihlášený, nebo že je to OK

Pro přípojení musíš mít stejný TU, připojíš se přes system link do místnosti, kterou si vybereš a pak se vrátíš do hry a připojíš se.

Přidej se k nám na http://xbslink-online.cz/index.php hrajeme online, nyní turnaj F1, taky ti tam poradíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
pokud ti to píše při testu všude fail, tak nemáš na svým routeru povolený UPNP nebo tvůj router tuto funkci nemá... Pokud ji nemáš zapnutou tak ji na svým routeru zapni a on si pak porty presměruje sám (zaškrtnuté okýnko Enable UPNP for port mapping v FSD)...pokud tvůj router tuto funkci nemá tak musíš porty v routru přesměrovat ručně...

ako mam ist do routeru ??? cez program ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked si dam test u portov tak mi tam vypisuje vzdy fail a preto si nezahrajem mulitlayer tak ako mam tie porty nastavitr ?

To záleží, jaký máš router. Podívej se u PC, jakou máš IP adresu síťové karty, zjisti si IP adresu brány, tu zadej do prohlížeče namísto adresy ve tvaru http://xx.yy.zz.vv . Tím by ses měl dostat na konfiguraci tvého routeru. No nastav podporu pro UPNP a nejlépe vyčleň IP, kde máš XBOX do DMZ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já updatoval kernel na 16203, FSD na rev.735, DL 3.07 a u COD Black Ops 2 stáhnu všechny TU. System Link mi načte všechny místnosti, hráče taky vidím, TU mám 11 a stejne mi to nic nenajde. Když hru vypnu, mám tam ty TU 11 dvakrát. Zkoušel jsem je i všechny smazat a stáhnout znovu, jak tu někdo psal, když jsem pročítal vlákno, ale dělá to to stejný, nějaká rada ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pokud má někdo při testu FAIL u portů, neznamená to, že si nemůže zahrát online. Pouze nebude moct zakládat místnosti, ale připojí se. Už to tu bylo několikrát uvedeno.

Kdo si chce zahrát online podívejte se na www.xbslink-online.cz Hrajeme všechno, aktuálně probíhá turnaj F1, tak se můžeš přidat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
No ale i já to neuvedl do chodu ...

Napiš něco víc, nejde poznat co ti nejde. nebo se podívej na www.xbslink-online.cz tak někdo na chatu ti určitě poradí

. Nevím jestli tam už nejsi registrován pod "rioc4". Napiš co ti nefunguje, co máš uvedeno v testu FS3, jakou máš verzi Dashboardu a FS3.

Upraveno uživatelem kralupy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj, prosím o radu s TU. Chci si zahrát Diablo 3, mám stažené TU2, ale system LiNK mi ukazuje, že mám stále 0. Když to stahuju, tak se mě to nezeptá, kam o chci uložit, ale pravděpodobně mi to uloží rovnou na externí disk, kde mám taky hry, FSD mám v paměti Xboxe. Po projetí diskuze jsem pochopil to, že bych si měl FSD nahrát na externí disk, jenže vůbec nevim jak se to provede. Jde nějak snadno pouze přetáhnout z Xboxe na externí? Popř. napíšete mi návod, jak dostat FSD na HDD, nebo je nutné z xboxe smazat, někde stáhnout aktuální verzi a tu nainstalovat na externí disk? Pokud je to někde na fóru, omlouvám se za spam a když mi hodíte třeb aodkaz budu jedině rád. Díky moc za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Ahoj, prosím o radu s TU. Chci si zahrát Diablo 3, mám stažené TU2, ale system LiNK mi ukazuje, že mám stále 0. Když to stahuju, tak se mě to nezeptá, kam o chci uložit, ale pravděpodobně mi to uloží rovnou na externí disk, kde mám taky hry, FSD mám v paměti Xboxe. Po projetí diskuze jsem pochopil to, že bych si měl FSD nahrát na externí disk, jenže vůbec nevim jak se to provede. Jde nějak snadno pouze přetáhnout z Xboxe na externí? Popř. napíšete mi návod, jak dostat FSD na HDD, nebo je nutné z xboxe smazat, někde stáhnout aktuální verzi a tu nainstalovat na externí disk? Pokud je to někde na fóru, omlouvám se za spam a když mi hodíte třeb aodkaz budu jedině rád. Díky moc za odpovědi

asi sis to neaktivoval šéfe ... to je celé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu