Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

u Gears of War 3 mi to píše že mám TU 0 a podporován je 6...přitom mám zeleným kolečkem svítícím označený TU6 ale nějak ho to nebere :-/ jinak nemám žádnou hru ve které jsou teď lidi on-line tak to nemám kde jinde zkusit :-(

To sem mi taky stalo,smazal jsem tu a nahral znova a šlo to... Mamdojem že to bylo u Ghost recon fs,ja jdu ted zkusit F1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to frčí, vybral jsem pro stažení TU to druhé uložiště a už ho to vzalo...

Ale pořád jsem si GoW3 nezahrál nějak se mi nedaří najít ostatní hráče (ve hře) v Linku je mám ale tak když je jich celkem on-line myslím 10 tak to je těžko, zítra dám stáhnout BO2 tam už se najde místnost plná hráčů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co takhle založit nový topic, který by byl čistě jen seznam hráčů tohoto System Linku ? Nic by se tam nepsalo jen by si každý napsal jeden příspěvek, kde by byl nick (gamertag), které hry s podporou SystLinku má, které by nejraději hrál, třeba v jakou dobu nejčastěji bývá on-line atd. ? Příspěvek si může každý libovolně editovat takže když by si třeba doplnil novou hru, jen by editnul, připsal by ji tam, a bylo by. Byl by pak přehled, mohli by se podle toho domlouvat nějaké bitvy, a myslím že v SystLinku jdou i přidávat přátelé (ale nejsem si jistý jen myslím že jsem tam něco takového zahlédnul) takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ja vim :D ,ale já už pak šel spát,protože jsem hrál cca 10 hodin v kuse a už jsem byl tako gumovej že ani cigárko nepomáhalo :wohow: ... Ale jinak dobrá hra ...
to já pak šel taky chrnět už sem na to neviděl,jste mi tam s Aničkou docela dávali zabrat. Jde u nějaký hry hrát kampan v cooperačním modu přes Link?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu