Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nemůžu nic nainstalovat z iTunes


adioflip

Otázka

Ahoj, mám problém, koupil jsem si iPhone 4 a dal jsem na iTunes stáhnout pár aplikací. Označil jsem, aby se nainstalovaly, dam nainstalovat, ale aplikace se nenainstalují... štve mne to, nevím co s tím, restartoval jsem telefon, obnovoval z bodu... nic... help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak postupně, otevřu iTunes a zaregistruju se na apple ID... otevřu aplikace a stáhnu si třeba angry birds... v iTunes otevřu aplikace, zaškrtnu, aby se hra nainstalovala, zmáčknu synchronizovat a hra by se mi měla uložit do telefonu, ale neuloží... tak nevím... čistě do mobilu to budu zkoušet zítra na wifi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý, už to jde, vyřešil jsem to továrním nastavením iphonu a úplným reinstalováním iTunes a šlape :-) Ale chtěl bych se zeptat, není nějaká navigace, která funguje pouze na gps čipu a nemusí mít internet ? třeba jako kompas :-) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nebo mi doporučíte alternativu za iTunes bez potřeby jailbreaku ?

to me pobavylo docela :D alternatika k itunes neni a JB taky neni potreba k itunes :D

podle me se ti tam jen nedarilo nahrat nejakou cracklou aplikaci pres itunes......to je jedno kldyž už ti to de......vetsina navigaci nepotrebuje internet stahni si nejakej navigon treba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu