Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RGH přesunutí hry


Recommended Posts

Čau, omlovám se že zakládám nové téma ale zatím jsem tu o tom nic nenašel jestli to tu je tak pardon. Mám takový problém, stáhnul jsem si hru v isu a nechal jí prosjet iso2god nahrál na flashku a dal do xboxu ale když jsem chtěl hru přesunout do složky 0000000000000000 tak se tam hra nepřesunula ale dala se do složky ve které se 0000000000000000 nachází tj.Content. Neporadil by mi někdo jak mám tu hru dostat do 0000000000000000 prosím potřebuju to jinak mám v xku RGH a dashboard, předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dobrý hotovo už to mám všechno jede jenom ještě bych potřeboval já jak mám ten dashboard a dám xbox 360 hry tak tam mám vždycky obrázek té hry a popis k ní jenže tady u téhle to není je tam jen zelené není to velký problém ale hodilo by se to díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě detail zapoměl jsem vám říct že vždycky když hru přsouvám v iso2god tak dám tu verzi přepracování kde se mi ten soubor zmenší a neukládají se nepotřebné věci do složky prostě tam nikde nejsou šetři to místo, myslíte že je to tím ??? Děkuji předem za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V návodech jsem nic nenašel a bordel už v tom nemám, protože jak jsem sem napsal můj problém dřív než mi někdo odpověděl tak jsem na to nějak přišel. Jediný můj problém tedka je to že když najedu na xbox 360 hry tak tam mám jako kdyby obaly od těch her a u těch dvou posledních co jsem nahrál tam je jenom takový ten obal zelený a je tam napsané missing cover u ostatních her to tam je protože ty jsem si nechal nahrát v obchodě přímo jak jsem ho nechával dát na RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu